• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Děkuji dárkové předměty

Děkuji dárky

Někdy potřebujete jen malou pomoc. Nezáleží na tom, jestli je to něco velkého nebo malého. Znáte člověka, který je pro vás vždy, když je potřebujete? Překvapte tento krásný člověk osobním poděkováním! Všichni víme, že obrázek stojí za tisíc slov. Proto Vám nabízíme možnost personalizovat jakýkoliv poděkování díky výběru designu, fotografie a zprávy. Každý poděkování se stane osobním na YourSurpise!

Personalizované případy telefonu

V dnešní době máme všichni telefon s námi skoro 24/7. Jsou plné telefonních čísel přátel, rodiny a někdy i práce. Kromě toho často drží rozsáhlou sbírku fotografií, které jste si vzali sami. S tolika hodnotnými informacemi na vašem telefonu se chcete ujistit, že je kdykoliv chráněn. Nejlepší způsob, jak udržet telefon chráněn, je telefon, který je vhodný pro tento konkrétní typ.

Jak je možné, že design, který chcete, není nikdy dostupný v modelu telefonu, který máte? Tento problém teď patří minulosti! Na stránkách YourSurprise si můžete navrhnout vlastní fotopapír s designem, fotografií a zprávou dle vlastního výběru. Nabízíme personalizované pouzdra na telefon pro širokou paletu modelů telefonů, takže vždy najdete případ, který vyhovuje vašemu telefonu. Tento dárek je nejen osobní a zábavný, ale je také praktický!

Přizpůsobené manžetové knoflíčky

Hledáte vhodný poděkovací dárek pro obchodního partnera nebo kolegu? Skvělým příkladem dárkového daru jsou manžetové knoflíčky. Manžetové knoflíčky lze přizpůsobit logem společnosti nebo formálním obrázkem. Můžete také mít něčí iniciály vyryté na čtvercových nebo oválných manžetových knoflících. Personalizované manžetové knoflíky jsou stylovým způsobem, jak poděkovat ve formálním prostředí. Jsou však také skvělým dárkem pro někoho, kdo právě vyložil svou první práci, povýšil nebo začal podnikat!

Nevyžaduje oblečení ve vaší práci manžetové knoflíčky, ale stále hledáte dárek pro obchodního partnera, šéfa nebo kolegu? Dejte jim vizitku ! Máte vizitky, ale v kapse saka jsou vždy poškozené nebo je ztrácíte? Udržujte své vizitky na jednom místě a bez poškození s personalizovaným vizitkářem! Logo společnosti nebo fotografii můžete vyrýt pro osobní kontakt. Stylový a praktický!

Zástěra

Znáte někoho, kdo miluje vytvořit chutné pokrmy a velkolepé dorty? Řekněte poděkování za osobní zástěru ! Tento dárek můžete přizpůsobit vlastní fotografií nebo textem nebo použít jeden z mnoha návrhů v editoru.

Vaření v kuchyni se liší od vaření na grilu. Z tohoto důvodu jsme také navrhli zástěru vhodnou pro tuto práci! Zástěra BBQ je dodávána se speciálními kapsami na špachtle, párem kleští, vidličkou a dvěma rukavicemi. Rukavice si můžete přizpůsobit svým designem, fotografií nebo textem dle vlastního výběru. BBQ nástroje jsou součástí balení, takže jste okamžitě připraveni vystřelit BBQ!