Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Chtěli byste někomu, kdo pro Vás udělal něco mimořádného, poděkovat dárkem šitým na míru? Podívejte se na náš výběr dárků určených pro poděkování.

103 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 103 dárků

Personalizované dárky na poděkování

Oslava vzácných okamžiků, ať už velkých nebo malých, dělá život zábavným. Když máme důvod k oslavě, slaví se s rodinou a přáteli. Poděkuj jim jedinečným osobním dárkem.

Dárky přizpůsobené gustu a příležitosti

Ať už jde o svatební den, narozeniny, svaté přijímání, křtiny, kolaudačního oslava, promoce, babské večer, u nás najdeš dokonalý osobní dárek na každou událost.

Máme vše od bublifuků, pastelek, bonbónů v ozdobných krabičkách až po vonné svíčky v ozdobných obalech, bonbóny a sladkosti v skleničkách a jednotlivě balené čokolády. Vše se dá personalizovat fotkou, designem a / nebo textem dle vlastního výběru, takže jsou to dárky vhodné na příležitost, jakou si jen zamaneš.

Ať už jde o velkou nebo malou oslavu s mladšími nebo staršími hosty, pro každého se zde něco najde. Dárky se mohou kombinovat a o perfektní výsledek je postaráno.

Malé gesta, velký efekt

Často jsme vděční právě za malé věci v životě, protože maličkosti, přesně takové, jaké jsou, pro nás znamenají všechno. Přátelský soused, který se stará o kočku, když jdeš pryč, kolega, který je vždy ochoten pomoci s jakýmkoliv projektem, a to i po oficiálních pracovních hodinách, nebo rodinný příslušník, který je vždy ochoten pomoci opravdu se vším. Tito lidé v našem životě si zaslouží vědět, že jsme vděční za tyto zdánlivě malé skutky laskavosti, které opravdu hodně znamenají. Odvděčí se jim darováním čokolády , vína , piva nebo wellness dárkového balení .

Dárky na poděkování pro rodinu a přátele

Co se týče podpory a pomoci, přátelé a rodina jsou ti opravdoví superhrdinové. Jde o dlouhé rozhovory, pozorné naslouchání a dobré rady. Poděkuj rodičům, sourozencům nebo nejlepším kamarádem za to, že vždy při tobě stojí individualizovanou krabičkou na čaj když si spolu vychutnáváte šálek čaje, sadou společných fotek nebo doplňky na vaření , které můžete použít při společném vaření.

Firemní poděkování

Pokud si i Tvůj kolega, šéf nebo zaměstnanec zaslouží jedno velké děkuji, udělej tak prostřednictvím personalizovaného pera , podložky na myš, obalu na laptop nebo hrnku .