Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nejlepší letní dárky

Nejlepší letní dárky

strandlaken

Plážový ručník

K letním dnům u vody bezpodmínečně patří pořádný plážový ručník. Tak co by mohlo být originálnější jako plážový ručník s vlastní fotkou nebo textem? Takový personalizovaný plážový ručník se může také super hodit jako dárek. Samozřejmě můžeš přidat fotku podle vlastního výběru nebo si jednoduše můžeš vybrat jeden z letních designů, ke kterému můžeš přidat jméno, nebo i fotku. V našem online editoru najdeš pěkné vzory s plážovými žabkami, míči a slunečníky nebo chytlavými anglickými texty, jako například: EAT, BEACH AND SLEEP, nebo třeba BEACH BABE.

Plážová osuška je vyrobena z měkké froté látky se 75% bavlnou a 25% polyesterem a dá se objednat ve velikostech:

  • 50 x 100
  • 70 x 140
  • 80 x 150
  • 100 x 180
  • 100 x 200
Zobrazit plážový ručník
Sluneční clony do auta

Sluneční clony do auta

Vhodné na teplé a slunečné dny. Tyto malé sluneční clony se pomocí přísavek snadno připevní na okno auta. Personalizace je velmi jednoduchá, cokoliv bys chtěl mít umístěny na cloně, to uděláme! Je možné si vybrat ze zábavných, hravých vzorů, ke kterým můžeš přidat jméno nebo jiný text, nebo nahrát vlastní fotografii. Sluneční clony jsou objednané v sadách po 2 ks. s snadno použitelnými přísavky.

Prohlédni si sluneční clony do auta
Termoska

Termoska

Voda, voda ...... zbytek přijde později. S touto praktickou termoskou budeš mít vždy vodu po ruce. Láhev je vyrobena z nerezavějící oceli s vnitřní vrstvou hliníku. Dvojité stěny udržují teplotu dobře. Takže voda během teplých dní zůstane v chladu! Termosku lze personalizovat skvělou fotografií, jinou potiskem nebo jménem. Díky milé personalizaci bude jasné, která láhev patří komu. V našem online editoru najdeš různé vzory s iniciálami v různých typech písma nebo květinové a jiné vzory. Láhev je potlačena na celém povrchu, takže je zaručeno, že bude vypadat dobře. Naše láhev na vodu z nerezové oceli je k dispozici v bílé a stříbrné barvě.

Zobrazit termosku
Plážová taška

Plážová taška

Do této super plážové tašky si rychle a stylově sbalit všechny věci potřebné na pláž nebo k vodě. Tašku si můžeš personalizovat na obou stranách pomocí fotky, textu nebo potisku dle vlastního výběru. Přidej si své jméno nebo nějaké motto či odkaz a jedinečná taška je na světě! Také vhodná jako dárek pro milovníka léta. Tato taška je také vhodná na nákupy nebo na různé letní akce a oslavy. Tato letní taška je vyrobena z kvalitního polyesteru.

Viz si plážovou tašku
Karafa (džbán) a sklenice na vodu

Karafa (džbán) a sklenice na vodu

K letnímu nápoji nebo při grilování by určitě neměl chybět originální džbán. Pokud chceš vodě dodat osvěžující, letní chuť, přidej do džbánu letní ovoce. Karafa může být personalizovaná přidaným textem nebo jménem. Vybraný názor vygravírujeme nejnovějšími laserovými technikami, čili o vyblednutí textu se nemusíš bát. Pokud chceš mít celou soupravu, je možné objednat dárkovou soupravu džbánu s sklenicemi na vodu.

Zobrazit karafu
Zobrazit sklenice na vodu
Sluneční klobouky

Sluneční klobouky

Tento sluneční klobouk je stylový doplněk s praktickým využitím jako ochrana proti přímému slunečnímu záření. Klobouk je k dispozici v oranžové, bílé a černé barvě. Samozřejmě, že je možné si ho personalizovat vlastním designem. Můžeš si vybrat z našich zábavných návrhů a přidat jméno nebo libovolný text. Také je možné nahrání vlastní fotky. Ať už si vybereš kteroukoliv z možností, sluneční klobouk je skvělým doplňkem během dlouhých letních dnů.

Zobrazit sluneční klobouk

Navrhni si vlastní žabky

Skvělý dárek, který nejen potěší, ale určitě překvapí - personalizované žabky. Použij svou oblíbenou fotku nebo si zvol jeden z našich vtipných návrhů. Žabky jsou k dispozici v různých velikostech pro děti i dospělé (od evropské velikosti 45). Pokud nedokážeš najít pár žabek, které se mi nejvíc líbí, jednoduše si navrhni svůj vlastní pár podle své vlastní představivosti.

Zobrazit personalizované plážové žabky