• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Čokoláda dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.8
Zobrazit vše 141 recenze
Jitka
na 26-01-21

"Dárek je opravdu originální s osobním věnováním a fotem. Moc povedé. "

10 / 10
Jana
na 25-01-21

"Wrapping "

8 / 10
Martin
na 24-01-21

"Rychlost = Super! Provedení = Bomba! Cena = Paráda! Jen tak dál ;) ! Martin F. "

10 / 10

Personalizovaná čokoláda a sladkosti

Čokoláda se vždy postará o dobrou náladu, tak si představ, jaké štěstí může přinést, když je personalizovaná a darovaná z lásky. Umíš si představit ty šťastné tváře? Tak pojď na to! Objev naši širokou škálu personalizovaných čokolád: od zprávy na čokoládovém telegramu po značkové čokolády se jménem, ​​včetně personalizaci s fotkami. Určitě tu najdeš něco pro každého. Přidán fotografie jsou na čokoládu pečlivě vytištěné, na co používáme jedlý inkoust. Na naší stránce najdeš různé chutě a tvary čokolády (mléčná, bílá, se slaným karamelem, atd.), Najdeš příchuť pro každého! .

Toblerone se jménem

Máš chuť na Toblerone čokoládu? Na potěšení chuťových pohárků doporučujeme personalizovanou Toblerone čokoládu se jménem a milým odkazem - skvělá jako dárek. Z dálky bude tento dárek vypadat jako obvyklá Toblerone čokoláda z obchodu, ale ve skutečnosti je to jedinečný dárek se jménem a libovolným odkazem, který obdarovanou osobu jistě potěší. A pro opravdové milovníky čokolády ... Objev naši 4,5 kg personalizovanou Toblerone čokoládu!
Viz všechny Toblerone čokolády

Dárkové balení Tony 's Chocolonely

Znáš čokoládu značky Tony 's Chocolonely? Pokud ne, určitě ji musíš vyzkoušet. Balení této lahodné čokolády si můžeš personalizovat fotkou, textem a různými vzory. Je to vhodný dárek pro kamarády nebo rodinných příslušníků, byť i jen tak, bez speciálního důvodu. Každý jeden den se správnými lidmi je důvod k oslavě a darování dárku. V nabídce máme mléčnou čokoládu nebo se slaným karamelem. Mňam!
Daruj dárkové balení čokolády Tony 's Chocolonely

Personalizovaná mléčná čokoláda

Hledáš dárek pro čokoholiků? Personalizovaná čokoláda Milka může být ten pravý dárek. Na naší stránce najdeš vzory a dárkové balení vhodné pro každou příležitost. Například můžeš překvapit svou mámu na Den matek, poděkovat kamarádce za to, že vždy při Tebe stojí nebo ukázat své lásce, jak moc Ti záleží. S individualizované balením Milka daruješ osobní dárek v podobě chutné čokolády plněné pralinkový nebo nugátovým krémem.
Personalizuj si dárek - Milka čokoláda

Luxusní bonboniéra s personalizovaným obalem

Pro milovníky pralinek máme připravené luxusní bonboniéry s 16, 24 nebo 60 bonbony. Na krabici bonboniéry vytlačíme zvolenou fotku. Chceš přidat osobní zprávu? To je také samozřejmě možné. Naše bonboniéry obsahují směs příchutí, od tradičních pralinek až po exotické ganache.
Viz si luxusní bonboniéry
Pokud chceš mít fotku vytištěnou přímo na čokoládě, můžeš si vybrat foto čokoládky v krabičce, na kterých bude vytištěna jedna velká fotka. Také si můžeš nechat vytisknout fotku na každém kousku čokoládě ve formě Foto čokolád nebo Čokoládových srdíček s fotkou .
Viz si fotku na čokoládě v dárkové krabičce

Ideální dárek pro čokoholiků: Čokoládový telegram

Chceš někomu něco říct nebo odkázat originálním způsobem? Máme pro Tebe super řešení. Pošli dané osobě nebo jejích daruj osobně personalizovaný čokoládový telegram. Písmena budou uspořádány ve správném pořadí, z čeho se vytvoří odkaz. Je dokonce možné přidat smajlíků!

Doručování čokolády domů

Chceš překvapit milovanou osobu, ale nemůžeš mu bohužel dát dárek osobně? S námi to je velmi jednoduché, objednej si svůj osobní dárek online a nech ho doručit přímo příjemci. Ať už si vybereš vynikající čokoládu Toblerone, Milka čokoládu, Tony 's Chocolonely nebo dokonce čokoládu s fotkou, objednané dárky doručíme kdekoliv budeš chtít. Také je možné dokonce přidat bezplatnou pohlednici s osobní zprávou.