• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Všechno Čokoláda dárkové předměty

Čokoláda a cukroví

Jen procházení stránky čokolády a cukroví bude vaše ústa vody. Všechny lahodné čokolády a bonbóny vás hladovějí jen pohledem na ně. Cín sladkostí je super roztomilý dárek si můžete přizpůsobit s fotografií, textu nebo loga. Můžete také vybrat, které bonbóny chcete uvnitř. Všechny čokolády jsou vyrobeny z belgické Callebaut čokolády a všichni víme, že belgičané vědí, co dělají, pokud jde o čokoládu! Mít fotografie dle vlastního výběru vytištěna na lahodné čokolády sdílet s přáteli a rodinou. Nicméně, jakmile jste ochutnal jeden, který chcete, aby vše pro sebe!

Čokoládové srdce

Cesta k něčímu srdci je přes žaludek. Jaký lepší způsob, jak ukázat někomu, koho milujete, než božským čokoládovým srdcem ? Na čokoládové srdce si vytiskněte fotografii dle vlastního výběru. Můžete přidat fotografii do jednoho z návrhů v editoru nebo vytvořit svůj vlastní jedinečný kus čokoládového nebe. Překvapte milovaného člověka čokoládovým srdcem na jejich narozeniny, na Valentýna nebo jako promoce. Všechny čokolády mají intenzivní čokoládovou příchuť Callebaut, mají vysokou kvalitu a jsou čerstvá na objednávku. Jste také náhle hladoví po čokoládě?

Čokoládová dárková krabička

Hledáte dárek, který je vhodný pro téměř každou příležitost si můžete myslet? Čokoláda je cesta! Má někdo, kdo se o vás postaral, když jste byl pryč? Čokoládová dárková krabička s obrázkem vašeho domácího koza jistě učiní tuto osobu úsměvem. Znovu jste do pračky vložili červenou ponožku se svými bílými košile? Čokoládová dárková krabička jim náhle zamiluje nové růžové košile. Chodili jste do domu nejlepších přátel a jedli všechny jejich čokolády? Čokoládová dárková krabička zajistí, že vaši nejlepší přátelé pořád dostanou čokoládovou fixku!

Vánoční čokoláda

Vánoce se obvykle tráví s rodinou a přáteli a dobrým jídlem. Všichni chocoholics budou souhlasit, že čokoláda je také dobré jídlo. Ne, počkejte, čokoláda není jen dobrá, je to úžasné! Nechte obyčejné vánoční ozdoby v krabici v letošním roce. Ozdobte strom čokoládovými vánočními kuličkami a čokoládovými hvězdami . Všechny vánoční čokolády lze přizpůsobit vlastní fotografií, textu nebo loga! Vaše fotografie bude vytištěna na čokoládu v barvě a budete stále moci jíst vše! S vánočními vánočními kuličkami a hvězdami uděláte vánoční prázdniny vynikající.