Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

23 Nalezené dárky

Překvapte svého otce skleničkou na Den otců

Den otců je pro všechny rodiny výjimečnou příležitostí. V tento den se oslavuje postava otce v rodině, ať už je to otec, dědeček nebo kdokoli, kdo pro děti představuje důležitou mužskou postavu.

Důležitou součástí tohoto svátku jsou dárky ke Dni otců a mezi nimi je i široká nabídka sklenic na míru ke Dni otců.

Vzhledem k tomu, že se jedná o svátek, který se tráví s rodinou, obdarovat ho něčím užitečným a zároveň smysluplným pro každodenní život je rozhodně skvělý nápad! Kromě toho... kdo řekl, že sklenice musí být nudné?

Nejlepší sklenice ke Dni otců

Podívejte se na naše sklenice ke Dni otců a personalizujte si tu svou hned teď výběrem jednoho z mnoha designů ke Dni otců.

Sklenice na pivo ke Dni otců

Pivo je u tatínků obzvláště oblíbeným nápojem, zejména když je horko a pivo je pěkně vychlazené, přímo z lednice. Není náhodou, že náš hrnek na pivo ke Dni otců patří již několik let k našim nejprodávanějším, zejména v tomto ročním období. Díky tvaru a velikosti, které jsou tak akorát, je tento hrnek výjimečný také tím, že na něj lze vyrýt jméno, vzkaz nebo nápis podle vašich představ. Vychutnávat si pivo nemůže být o moc lepší!

Další sklenice na pivo ke Dni otců

Pokud už doma sklenice máte, rozšiřte svou nabídku o pivní sklenice ke Dni otců nebo o parádní sklenici na pivo Weizen.

Ani jedna z těchto sklenic nemá ucha, ale přesto se s nimi snadno manipuluje a lze je personalizovat jménem nebo vzkazem. Pokud je váš otec skutečný znalec, tyto sklenice ke Dni otců si zamiluje.

Můžete si také vybrat keramickou verzi hrnku ke Dni otců a personalizovat ji fotografií.

Sklenice na víno ke Dni otců

Když to není pivo, tak je to víno! Pokud váš otec dává přednost vínu, proč mu ke Dni otců nedarovat sklenici na víno? Tyto sklenice jsou navíc certifikovány jako vysoce kvalitní a, bubny... jsou dokonce vhodné pro mytí v myčce nádobí! Můžete ho překvapit speciální večeří a ozdobit stůl sklenicí na víno ke Dni otců s personalizovaným jménem nebo speciální frází.

Další sklenice ke Dni otců

Kromě sklenic na víno nabízíme i krásné a přizpůsobitelné sklenice na šampaňské ke Dni otců, kterými můžete oslavit svého tátu. Kromě toho, že budou užitečné pro daný okamžik, budou také krásnou památkou na tento výjimečný den!

Skleničky na aperitiv ke Dni otců

Dalším nápadem, jak společně strávit krásný Den otců, může být uspořádání rodinné happy hour. Při této příležitosti byste mohli svého blízkého překvapit skleničkou na spritz ke Dni otců. Zábava a radost zaručena!

Malé skleničky ke Dni otců

Hledáte menší skleničky na podávání destilátů a likérů, které si můžete přizpůsobit? Pokud chcete svého otce překvapit, můžete vytvořit sklenice, které se hodí k různým příležitostem. Malé skleněné poháry ke Dni otců si můžete přizpůsobit podle svých představ, jsou speciálním dárkem, který nejlépe zakončí jídlo, a navíc budou krásně vypadat v kuchyňské skříňce!