Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dárková souprava je ideální dárek pro ty, kteří chtějí poslat srdečný dárek nebo poděkovat někomu výjimečnému v jejich životě. Vyberte si svůj oblíbený druh dárkové krabičky, od dárkových souprav na jídlo a pití až po wellness dárkové soupravy a dárkové soupravy s gravírovanými skleničkami.

35 Nalezené dárky

Personalizované dárkové krabičky

Od holandské regionální produkce až po autentické francouzské a italské produkty. Vytvořte si vlastní dárkovou krabičku s personalizovaným štítkem, který je plný nejkrásnějších lahůdek! Udělejte z každé dárkové krabičky jedinečný design a překvapte skutečně originální dárkovou krabičkou!

Různé lahůdky jsou pečlivě vybírány a baleny ve stylové dárkové krabičce. Každá krabička může být přizpůsobena vlastní fotografií, logem nebo textem v jedinečném motivovém designu. Tímto způsobem můžete překvapit osobním a originálním dárkovým boxem pro každou příležitost!

Překvapení speciálním dárkem je způsob, jak vyjádřit vděčnost, poblahopřát vám k milníku nebo prostě dát trochu štěstí někomu důležitému ve vašem životě. Dárkové krabičky jsou oblíbeným dárkem, který nikdy nevyjde z módy, protože vám umožní mít v jedné dárkové krabičce více myšlenek. Personalizovaná dárková krabička je ideální pro ty, kteří hledají originální dárek, pro ty, kteří chtějí být na bezpečné straně, aniž by museli obětovat kvalitu a překvapení! S YourSurprise si můžete vybrat mezi různými personalizovanými dárkovými krabičkami: kosmetická pro ty, kteří o sebe rádi pečují; s občerstvením a nápoji, pro ty, kteří rádi slaví a užívají si chvíle s přáteli nebo set wellness, pro ty kteří ocení voňavý a originální dárek. Podívejte se na naše nápady na vaše dárkové balíčky a najděte tu nejlepší variantu pro vás!

Jak personalizovat dárkové balíčky?

Dárkové krabičky lze darovat s jedinečným přizpůsobením: vyberte si své jméno a fotografii na vnějším obalu nebo upravte obsah uvnitř. Každá dárková krabička má jedinečný způsob personalizace. Dárková krabička tak vznikne přímo pro obdarovaného a stane se dárkem navrženým a vyrobeným ze srdce.

Nápady na vaše vánoční dárkové balíčky

Samozřejmě můžete darovat dárkovou krabičku pro každou příležitost, ale dárkové balíčky jsou o Vánocích vždy oblíbené. Je to alternativa ke klasickému vánočnímu košíku. Změňte tvar a obsah, který si vyberete z fantastických dárkových možností! Lahodné vánoční balíčky potravin pro všechny chutě nebo wellness dárkové krabičky pro úplnou relaxaci. Vánoční dárkovou krabičku můžete darovat přátelům a rodině, ale také ji použít jako tip na dárek pro někoho, koho příliš neznáte. Osoba, které chcete poděkovat za laskavost nebo za to, že je vaším nejlepším zákazníkem ve vaší společnosti. Ať už je důvod jakýkoli, vánoční dárkový balíček vždy oceníme!

Dárkové krabičky s jídlem a pitím

Jídlo a pití jsou vždy cenným dárkem! Chceme vám nabídnout dárkové krabičky s jídlem, které kombinují lahodné občerstvení a nápoje. Zde jsou naše návrhy:

  • Dárkový krabička vína: láhev červeného vína, dvě personalizované sklenice vína, sušenky a tapenáda s rajčatovým pestem.
  • Dárková krabička piva: láhev piva Duvel, dvě personalizované sklenice piva a kešu oříšky
  • Dárková krabička Aperitiv: láhev červeného vína, servírovací deska na míru, olivový olej, krekry, pesto tapenáda s rajčaty a kešu oříšky.
  • Koktejl Giftbox: 3 koktejly Bacardi, dvě personalizované sklenice na koktejly, brčka a kostky ledu

    Naše krabičky jsou jedinečným dárkem k narozeninám, kolaudaci a dalším zvláštním příležitostem, které vyžadují nádhernou oslavu! ## Dárková krabička pro koupel a wellness

    Udělat si chvilku na odpočinek a zpomalení ze svého uspěchaného života je zásadní. Ať už je to relaxační koupel, procházka přírodou nebo dobrý film, každý si zaslouží chvilku relaxace. Darujte někomu wellness dárkovou krabičku, která vám připomene, jak je důležité se o sebe starat. Překvapte přítele, svého manžela nebo někoho výjimečného personalizovanou dárkovou krabičkou. Nějaké nápady? Přizpůsobený balíček Dove nebo Axe s produkty péče o tělo nebo personalizovaný balíček s voňavými mýdly na ruce. Dárkové krabičky lze objednat podle kusu nebo ve větších množstvích, například jako jedinečný a osobní dárek na konci roku pro Vaše přátele, rodinu nebo (obchodní) vztahy! Vyberte si téma a personalizujte si vlastní popisky v našem snadno použitelném editoru fotografií.