Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Bambusový salátový příbor se jménem

36 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Vysoce kvalitní laserové gravírování
  • Možnost individuálního přizpůsobení
  • Vyrobeno z udržitelného bambusu

Specifikace dárků

Více informací o dřevěném salátovém příboru: 
Materiál: bambus
Rozměry příboru: 30 x 8 x 2 cm 
Přizpůsobení: gravírování textu 
Barva gravírování: dřevo

Extra: 
- příbor lze přizpůsobit samostatně
- není vhodný do myčky nádobí!
- bambus je přírodní produkt, takže váš dárek se může mírně lišit od ukázkové foto .

Z technických důvodů bohužel nelze zpracovat cyriliku, turečtinu nebo speciální znaky.

Překvapte své blízké bambusovým příborem na salát s vyrytým jménem a/nebo textem dle vlastního výběru!

Byli jste pozváni na příjemnou večeři s dobrými přáteli. Nechcete přijít s prázdnýma rukama, ale ani nechcete přijít s dalším standardním dárkem. Naštěstí máme pro vás dokonalé řešení: náš personalizovaný příbor na bambusový salát! Tento jedinečný personalizovaný příbor je nejen praktický, ale dodává každému stolu osobitý nádech. Ať už se jedná o narozeninovou oslavu, kolaudaci nebo výročí, bambusový salátový příbor je vhodný pro každou příležitost. Je to jedinečný dárek, se kterým se odlišíte od jiných dárků.

Ať už chcete překvapit svatební pár v jejich svatební den, poblahopřát kamarádce k novému bydlení nebo potěšit své rodiče osobním dárkem k jejich výročí, gravírovaný bambusový salátový příbor je vždy hitem. Je nejen udržitelný a ekologický díky použití bambusu, ale má také speciální dřevěné gravírování. Díky tomu je dárek ještě jedinečnější a dodává mu přirozený a autentický vzhled.

Co činí tento bambusový salátový příbor s názvem ještě výjimečnějším, je to, že příbor lze individuálně přizpůsobit. To znamená, že si můžete nechat vygravírovat nejen jména, ale například i pěknou krátkou zprávu nebo speciální datum. Rytina textu je vyhotovena v krásné barvě dřeva, která dokonale ladí s bambusovým materiálem. Bambus je přírodní a udržitelný materiál, který vyžaduje minimální údržbu. Je pevnější než dřevo a méně škodlivý pro životní prostředí. Přizpůsobení vašeho příboru na bambusový salát je snadné! Zadejte požadované jméno a/nebo text v našem online editoru. Zajistíme pečlivé gravírování a dárek zašleme na Vámi zvolenou adresu. Na co ještě čekáte?

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?