Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

29 nalezené dárky

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-5-2022

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-5-2022

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Personalizované Sklenice

Pokud hledáte originální dárek, proč ne vygravírovaným pohár? Ve službě YourSurprise si můžete vybrat některý z našich vzorů a text dle svého výběru vyrytý do sklenic na víno, šampaňské, čaj, whisky, pivo nebo vodu. Možnosti jsou téměř nekonečné! Design na povrch skla gravírujeme laserem pomocí nejmodernějších technik, díky čemuž je vhodný do myčky nádobí. Rytina se neopotřebovává, což znamená, že zůstane viditelná i při častém používání. Můžete si vybrat z sklenic s rytinami jako Happy Birthday, Cheers, Thank you, Thank you very much, Mr & Mrs, Looks good a mnoha dalších!

Sklenice na víno

Sklenice na víno s vygravírovaným jménem je skvělým dárkem pro mámu, tátu, uja, tetu nebo přátel, kteří si rádi dají dobré víno. Můžete si na pohár nechat vygravírovat text, aby si na vás obdarovaný zmínil pokaždé, když si nalije. Ať už vyberete cokoli, můžeme váš design vygravírovat i na jeden pohár na bílé nebo červené víno. Objednejte si libovolný počet!

Sklenice a džbány na pivo

Je možné dát vygravírovat pohár pro někoho, kdo má rád dobře vychlazené pivo. Máme sklenice na pivo na nožce, sklenice na světlé pivo a dokonce i džbány.

Gin & tonik

Znáte někoho, kdo má rád gin a tonik? Překvapte ho vlastním sklenicí na gin & tonik se jménem. Pohár na gin & tonik je kvalitní a má klasický gin & tonik tvar!

Panáky

Pokud hledáte dárek pro někoho, komu pár panáků nedělá problémy, naše gravírované pohárky jsou perfektní volba.

Sklenice na whisky

Pokud chcete překvapit milovníka whisky, není pochyb o tom, že mu nápoj bude chutnat ještě lepší, když ho bude degustovat z vlastního poháru se svým jménem.

Sklenice na šampaňské

Pokud máte co slavit, chtělo by to něco šumivé! Perfektním doplňkem budou gravírované skleničky na šampaňské s jménem nebo jmény dle vlastního výběru.

Sklenice na míchané nápoje a na vodu

Ne každý pije alkohol, takže se nemusíte bát, máme něco i pro vás - sklenice na long drinky a na vodu.

Jak sklenice gravírujeme?

Sklenice gravírujeme nejmodernějšími technikami, které nám umožňují přizpůsobit širokou škálu sklenic. Děláme to laserem, který váš design vyryt do povrchu skla. To znamená, že sklenice lze dávat do myčky a gravírování nezmizí. Můžete si vybrat z našich návrhů a zadat svůj vlastní text, v našem editoru to budete mít prakticky okamžitě. Všechny naše sklenice jsou gravírované v naší vlastní dílně a umístěny do speciálních krabic pro přepravu, aby byly chráněny.