Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaná termo láhev

101 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Odolná termoska
  • S vysoce kvalitním laserovým gravírováním
  • Váš design na láhvi
  • Nápoje s ideální teplotou

Specifikace dárků

Další informace o gravírované termosky:
Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel a hliník
Barva: černá s hliníkovým šroubovacím uzávěrem
Výška: 25 cm 
Průměr: 7 cm 
Obsah: 500 ml 
Personalizace: se jménem a/nebo textem
Tisk: vysoce kvalitní laserové gravírování 

Užitečné vědět: 
- láhev nedávejte do myčky ani mikrovlnné trouby
- termoska: chladná 24 hodin, teplá 12 hodin
- nepropustná a dvoustěnná

Překvapte své blízké praktickou personalizovanou termoskou s jejich jménem.

Pokud potřebujete dárek pro někoho, kdo je často na cestách, dejte mu termosku s jeho jménem, ​​aby si mohl vždy vychutnat svůj oblíbený teplý nebo studený nápoj, ať je kdekoli. Černou hliníkovou láhev si personalizujete tak, že do povrchu láhve necháte vyrýt jméno příjemce nebo jinou zprávu. Je to také skvělý dárek k oslavě nové práce, přání zábavy na cestách, pro ty, kteří rádi sportují nebo pro své blízké, kteří začínají nový kurz nebo školu.

Naše kvalitní hliníková termoska má objem 500 ml a udržuje teplotu svého obsahu příjemně chladnou nebo horkou, podle toho, co potřebujete. Stylová černá láhev vypadá skvěle na každém stole. Přizpůsobení vaší termo láhve je snadné! Jednoduše přidejte jméno nebo text dle vlastního výběru v našem online editoru a prohlédněte si okamžitý náhled, abyste viděli, jak to bude vypadat. Když budete připraveni, pokračujte a objednejte si láhev. Váš dárek pak s velkou péčí a pozorností vygravírujeme před odesláním na Vámi zvolenou adresu.

Chcete objednat termosku se jménem pro velkou skupinu lidí, jako je firma nebo sportovní klub? Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení pomocí kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?