Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Sklenice šité na míru s textem, jménem či jmény, datem a/nebo kresbou dle Vaší volby pro každého obdarovaného a každou příležitost. Dodejte svému stolování finální nádech dokonalosti mnoha dalšími předměty nebo si připijte sklenicemi na víno, pivo či na vodu šitými na míru!

37 Nalezené dárky

Personalizované Sklenice

Přípitek není jen gesto při oslavách, je to osvědčený rituál. Každá výjimečná příležitost začína slovy "Zvedněte skleničky!". Pro ty, kteří mají rádi honosné večeře u velkých stolu plných přátel, pro milovníky vína a pro ty, kteří plánují romantický přípitek ve dvou, je ideálním dárkem personalizovaný pohár se jménem, datem, textem nebo logem dle vašeho výběru. Vytvoření vlastní personalizované sklenice nebylo nikdy jednodušší, stačí si vybrat z naší široké nabídky sklenic a přidat svuj návrh v našem online editoru.

Pokud hledáte originální dárek, proč si nevybrat gravírovanou sklenici? V YourSurprise si mužete nechat vygravírovat jeden z našich návrhu a text dle vlastního výběru do sklenic na víno, šampaňské, čaj, whisky, pivo, vodu .. Možnosti jsou téměř nekonečné! Váš návrh vygravírujeme laserem do povrchu skla pomocí nejnovějších technik, díky čemuž jej mužete mýt v myčce nádobí. Gravírování se neopotřebuje, což znamená, že zustane krásné i při častém používaní.

Personalizované sklenice pro každou příležitost

U nás v YourSurprise najdete skleničky pro každou příležitost! Pro každodenní použití, pro speciální příležitost, jakož i pro vaše podnikání. Skleničky jsou velmi ceněným dárkem například pro milovníky vína nebo piva. Mužete si vybrat jednu sklenici nebo si objednat sadu 2, 4 nebo 6 sklenic a využít tak slevu na sadu!

Skleničky na víno

Pohár na víno s vygravírovaným jménem je skvělý dárek pro mámu, tátu, strýce, tetu nebo přítele, který si rád vychutná pohár dobrého vína. Mužete se rozhodnout pro vygravírování textu, aby si na vás obdarovaný vzpomněl vždy, když si nalije sklenici. Ať si vyberete cokoliv, váš návrh mužeme vygravírovat do sklenic na bílé nebo červené víno, a to již od 1 sklenice. Objednejte si jich tolik, kolik si přejete!

Nemusíte čekat na specíalní příležitost, abyste mohli darovat personalizovaný pohár. Pokud vlastníte bar nebo restauraci nebo rádi používáte personalizované sklo, vždy mužete pokračovat a vytvořit si vlastní. Máme k dispozici ruzné sklenice na víno:

  • Sklenice na červené víno
  • Sklenice na bílé víno
  • Sklenice na šampaňské

Pivní sklenice

Pohár mužete nechat vygravírovat aj pro někoho, kdo si rád vychutná vychladené pivo. Máme pivní sklenice na nožičkách, pivní sklenice na bílé pivo a taky pivní džbánky.

Pohár na gin a tonik

Poznáte někoho, kdo jednoducho miluje gin & tonic? Překvapte je ich vlastním pohárem na gin & tonic s jich jménem. Pohár na gin & tonic je kvalitní a má klasický tvar sklenice na gin & tonic!

Skleničky na panáky

Jestli hledáte dárek pro někoho, kdo nemá problém vypít několik panáku, naše gravírované sklenice na panáky jsou ideální volbou.

Pohár na whisky

Pokud jde o milovníka whisky, kterého chcete překvapit, nepochybujeme, že jeho nápoj bude chutnat ješte lépe, když si ho vychutná z vlastní sklenky na whisky s jeho jménem.

Sklenice na šampaňské

Máte-li něco slavit, co je lepší zpusob, jak to udělat, než bublinkami! Perfektním doplňkem budou gravírované láhve na šampaňské se jménem nebo jmény dle vašeho výběru.

Sklenice na longdrink a vodu

Ne každý pije alkohol, takže sa nemusíte obávat; máme pro vás taky sklenice na longdrink a vodu.

Na fajnovější sklenice se často zapomíná. Přestože jsou oblíbením dárkem, lidé často raději používají sklenice na vodu než sklenice na víno nebo lihoviny. Praktické sklenice, které jsou ideální pro každodenní použití. Jsou ideálním dárkem pro rodiny a zejména pro ty, kdo nepijí alkohol. Naše sklenice na vodu jsou stylové, moderní a luxusní a lze na ně vygravírovat jméno nebo frázi dle vašeho výběru.

Udržitelné skleněné dárky

Výběrem dárku ze skla, hliníku nebo dřeva vybíráte udržitelný dárek a pomáháte životnímu prostředí. Nahraďte své plastové kuchyňské nádobí a vyberte si ekologické skleněné nádobí. Naše skleněná karafa je dalším nádherným příkladem dárku, který se bude hodit, aniž by zatěžoval naši planetu.

Jak gravírujeme sklenice?

Naše sklenice gravírujeme pomocí nejnovějších technik, které nám umožňují gravírovat širokou škálu sklenic. Děláme to pomocí laseru, který vygravíruje váš design do povrchu skla. To znamená, že gravírování je vhodné do myčky na nádobí a nevybledne. Do editoru mužete během chvilky přidat jeden z našich vzoru a text dle vlastního výběru. Všechny naše sklenice se gravírují v naší vlastní dílně v Zierikzee v Nizozemsku a pro přepravu se ukládají do speciálních krabic, aby byly chráněny.

Proč darovat obyčejný dárek, když mu mužete dodat osobní nádech a darovat něco skutečně jedinečného? Vytvořte speciální dárek pro přítele k narozeninám s personalizovanou sklenkou na víno nebo si vyberte personalizované sklo na svatbu milované osoby. Na Silvestra, výročí nebo narozeniny si připijte personalizovanou sklenkou na šampaňské a mějte skleničky jako praktickou památku na túto výjimečnou příležitost. Možnosti jsou nekonečné.

Personalizované sklenice s logem

Rádi pomáháme soukromým zákazníkum s dárky pro jejich blízké, ale také rádi pomáháme i firemním zákazníkum najít dokonalý dárek pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Nechte si sklenice personalizovat s vaším logem od minimální objednávky 18 sklenic. Pro další informace a pomoc kontaktujte naše obchodní oddělení.