Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Sklenice šité na míru s textem, jménem či jmény, datem a/nebo kresbou dle Vaší volby pro každého obdarovaného a každou příležitost. Dodejte svému stolování finální nádech dokonalosti mnoha dalšími předměty nebo si připijte sklenicemi na víno, pivo či na vodu šitými na míru!

30 Nalezené dárky

Personalizované Sklenice

Přípitek není jen gesto při oslavách, je to osvědčený rituál. Každá výjimečná příležitost začína slovy "Zvedněte skleničky!". Pro ty, kteří mají rádi honosné večeře u velkých stolu plných přátel, pro milovníky vína a pro ty, kteří plánují romantický přípitek ve dvou, je ideálním dárkem personalizovaný pohár se jménem, datem, textem nebo logem dle vašeho výběru. Vytvoření vlastní personalizované sklenice nebylo nikdy jednodušší, stačí si vybrat z naší široké nabídky sklenic a přidat svuj návrh v našem online editoru.

Pokud hledáte originální dárek, proč si nevybrat gravírovanou sklenici? V YourSurprise si mužete nechat vygravírovat jeden z našich návrhu a text dle vlastního výběru do sklenic na víno, šampaňské, čaj, whisky, pivo, vodu .. Možnosti jsou téměř nekonečné! Váš návrh vygravírujeme laserem do povrchu skla pomocí nejnovějších technik, díky čemuž jej mužete mýt v myčce nádobí. Gravírování se neopotřebuje, což znamená, že zustane krásné i při častém používaní.

Personalizované sklenice pro každou příležitost

U nás v YourSurprise najdete skleničky pro každou příležitost! Pro každodenní použití, pro speciální příležitost, jakož i pro vaše podnikání. Skleničky jsou velmi ceněným dárkem například pro milovníky vína nebo piva. Mužete si vybrat jednu sklenici nebo si objednat sadu 2, 4 nebo 6 sklenic a využít tak slevu na sadu!

Které typy skleniček lze personalizovat?

Ve společnosti YourSurprise nabízíme široký výběr gravírovaných sklenic pro všechny chutě a příležitosti. Všechny vaše oblíbené nápoje mají svou vlastní exkluzivní sklenici s gravírováním, která vám zajistí, že budete mít tu správnou sklenici pro všechny vaše přípitky a každodenní doušky.

Ať už jste milovník vína a hledáte vlastní sklenice na víno, vyznavač piva toužící po gravírovaných půllitrech nebo znalec destilátů, který hledá personalizované sklenice na whisky nebo flétny na šampaňské, buďte si jisti, že pro vás něco máme!

Skleničky na víno

Pohár na víno s vygravírovaným jménem je skvělý dárek pro mámu, tátu, strýce, tetu nebo přítele, který si rád vychutná pohár dobrého vína. Mužete se rozhodnout pro vygravírování textu, aby si na vás obdarovaný vzpomněl vždy, když si nalije sklenici. Ať si vyberete cokoliv, váš návrh mužeme vygravírovat do sklenic na bílé nebo červené víno, a to již od 1 sklenice. Objednejte si jich tolik, kolik si přejete!

Nemusíte čekat na specíalní příležitost, abyste mohli darovat personalizovaný pohár. Pokud vlastníte bar nebo restauraci nebo rádi používáte personalizované sklo, vždy mužete pokračovat a vytvořit si vlastní. Máme k dispozici ruzné sklenice na víno:

  • Sklenice na červené víno
  • Sklenice na bílé víno
  • Sklenice na šampaňské
Pivní sklenice

Pohár mužete nechat vygravírovat aj pro někoho, kdo si rád vychutná vychladené pivo. Máme pivní sklenice na nožičkách, pivní sklenice na bílé pivo a taky pivní džbánky.

Pohár na gin a tonik

Poznáte někoho, kdo jednoducho miluje gin & tonic? Překvapte je ich vlastním pohárem na gin & tonic s jich jménem. Pohár na gin & tonic je kvalitní a má klasický tvar sklenice na gin & tonic!

Skleničky na panáky

Jestli hledáte dárek pro někoho, kdo nemá problém vypít několik panáku, naše gravírované sklenice na panáky jsou ideální volbou.

Pohár na whisky

Pokud jde o milovníka whisky, kterého chcete překvapit, nepochybujeme, že jeho nápoj bude chutnat ješte lépe, když si ho vychutná z vlastní sklenky na whisky s jeho jménem.

Sklenice na šampaňské

Máte-li něco slavit, co je lepší zpusob, jak to udělat, než bublinkami! Perfektním doplňkem budou gravírované láhve na šampaňské se jménem nebo jmény dle vašeho výběru.

Sklenice na longdrink a vodu

Ne každý pije alkohol, takže sa nemusíte obávat; máme pro vás taky sklenice na longdrink a vodu.

Na fajnovější sklenice se často zapomíná. Přestože jsou oblíbením dárkem, lidé často raději používají sklenice na vodu než sklenice na víno nebo lihoviny. Praktické sklenice, které jsou ideální pro každodenní použití. Jsou ideálním dárkem pro rodiny a zejména pro ty, kdo nepijí alkohol. Naše sklenice na vodu jsou stylové, moderní a luxusní a lze na ně vygravírovat jméno nebo frázi dle vašeho výběru.

Udržitelné skleněné dárky

Výběrem dárku ze skla, hliníku nebo dřeva vybíráte udržitelný dárek a pomáháte životnímu prostředí. Nahraďte své plastové kuchyňské nádobí a vyberte si ekologické skleněné nádobí. Naše skleněná karafa je dalším nádherným příkladem dárku, který se bude hodit, aniž by zatěžoval naši planetu.

Jak gravírujeme sklenice?

Naše sklenice gravírujeme pomocí nejnovějších technik, které nám umožňují gravírovat širokou škálu sklenic. Děláme to pomocí laseru, který vygravíruje váš design do povrchu skla. To znamená, že gravírování je vhodné do myčky na nádobí a nevybledne. Do editoru mužete během chvilky přidat jeden z našich vzoru a text dle vlastního výběru. Všechny naše sklenice se gravírují v naší vlastní dílně v Zierikzee v Nizozemsku a pro přepravu se ukládají do speciálních krabic, aby byly chráněny.

Proč darovat obyčejný dárek, když mu mužete dodat osobní nádech a darovat něco skutečně jedinečného? Vytvořte speciální dárek pro přítele k narozeninám s personalizovanou sklenkou na víno nebo si vyberte personalizované sklo na svatbu milované osoby. Na Silvestra, výročí nebo narozeniny si připijte personalizovanou sklenkou na šampaňské a mějte skleničky jako praktickou památku na túto výjimečnou příležitost. Možnosti jsou nekonečné.

Mohu si sklenici personalizovat jménem nebo vzkazem?

Ano! Naše gravírované sklenice mohou být personalizovány jménem nebo textem podle vašeho výběru. Vstupte do našeho online editoru a zadejte svůj text. Můžete přidat jeden nebo více řádků textu a také přidat jeden z našich vzorů, pokud si to přejete.

Na vaši sklenici bude vygravírována vámi zvolená personalizace.

Mohu si sklenici přizpůsobit libovolným designem?

Naše gravírované sklenice lze personalizovat nejen textem, ale také jedním z našich krásných vzorů. Vyberte si z naší široké nabídky vzorů vhodných pro nejrůznější příležitosti, jako je láska, Den matek, Den otců, Vánoce, poděkování a mnoho dalších!

Pokud darujete sklenici jen tak nebo chcete koupit sklenice na nějakou událost, máme také výběr designů, které jsou vhodné pro každou příležitost.

Mohu si objednat gravírované sklenice již od 1 kusu?

Rozhodně! Všechny naše sklenice lze gravírovat již od 1 kusu. Vyberte si 1 kus na stránce našich produktů a nechte si ho vyrýt podle svého přání.

Mohu v rámci sady více sklenic přidávat různé personalizace?

Naše sklenice lze zakoupit také v sadách po 2,4 nebo 6 kusech. Sady po 4 a 6 kusech mají na všech sklenicích stejnou personalizaci. Naše sada 2 sklenic může mít na každé sklenici jinou personalizaci.

Nákup sady je skvělý, pokud potřebujete koupit více stejných sklenic a chcete využít velké slevy.

Mohu si objednat personalizované sklenice s gravírováním ve velkém?

Pokud chcete udělat trvalý dojem, mohou být osobní sklenice s gravírováním skvělou volbou. Věděli jste ale, že můžete využít slevu, pokud si objednáte ve velkém? Naše přátelské obchodní oddělení vám rádo pomůže urychlit proces velkých objednávek. Ať už se připravujete na nějakou událost, nebo si děláte zásoby pro svou firmu, hromadné objednávky vám mohou nabídnout skvělou cenu.

Hromadná objednávka vám také nabízí možnost nechat si na sklenice vygravírovat logo. Tato možnost se týká sklenic od 18 kusů.