Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

9 Nalezené dárky

Personalizované sklenice na pivo

Pokud hledáte dokonalý dárek pro znalce piva, nehledejte nic jiného než naše personalizované sklenice na pivo! Každou sklenici lze personalizovat jménem nebo textem podle vlastního výběru a vytvořit tak pro obdarovaného skutečně jedinečné překvapení.

Personalizované sklenice na pivo různých tvarů a velikostí

V naší nabídce jsou různé typy personalizovaných pivních sklenic, takže si každý najde něco pro sebe. Od krásných sklenic na pivo na stopce, které jsou ideální pro speciální piva, až po obrovské skleněné hrnky na pivo s osobním motivem, známé také jako personalizované sklenice na pivo, které pojmou až půl litru piva. Pro milovníky dobrého ležáku máme personalizované sklenice na pivo Weizen, které lze použít i jako personalizované sklenice na cider.

Možnosti personalizace

Naše sklenice na pivo lze personalizovat jménem nebo textem podle vašeho výběru. V našem editoru nabízíme mnoho zábavných designů, které lze personalizovat jménem nebo textem podle vašeho výběru. Najdete zde skvělé návrhy pro maminky a tatínky, které jsou ideální pro Den matek a Den otců. Nabízíme také návrhy pro prarodiče a obecné návrhy, které lze přizpůsobit pro jakéhokoli příjemce nebo příležitost, například srdce, hvězdy nebo iniciály.

Na povrch sklenice vám vytvoříme osobní design, který je odolný a lze jej mýt v myčce nádobí.

Personalizovaná sada sklenic na pivo

Pokud hledáte originální svatební dar pro pár, o kterém je známo, že má rád studené pivo, vyberte si sadu pivních sklenic s personalizovanými jmény a/nebo datem svatby! Je to originální dárek a praktická památka, která jim bude připomínat jejich výjimečný den po mnoho let. Sada personalizovaných pivních sklenic je také skvělým dárkem k výročí! V našem editoru najdete několik zábavných designů pánů a paní, pánů a paní a paní, které lze personalizovat na různé typy pivních sklenic.

Personalizovaný hrnek na pivo

Pokud dáváte přednost personalizaci dárku pomocí fotografie, máme pro vás ideální pivní hrnek! Náš keramický hrnek na pivo lze personalizovat fotografií, jménem a/nebo textem podle vašeho výběru a pojme až půl litru piva. Pojme až půl litru piva. Lze ji mýt v myčce nádobí, což je velmi praktické!