Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Gravírované hrnky na čaj

Pokud hledáte dokonalý dárek pro někoho, kdo miluje šálek čaje, tyto personalizované skleněné hrnky s gravírováním jsou originálním nápadem! Každý hrnek lze personalizovat jménem nebo textem podle vašeho výběru.

Různé možnosti gravírování

Personalizovaný skleněný hrnek s gravírováním je skvělým dárkem pro ty, kteří milují svůj každodenní šálek (šálky) čaje. Na sklenice si můžete nechat vyrýt jméno nebo vzkaz dle vlastního výběru. Náš online editor nabízí spoustu různých možností provedení, ze kterých si můžete vybrat, od návrhů ke Dni matek, pro babičku, tatínka, narozeniny, Vánoce a mnoho, mnoho dalších. Stačí si jen vybrat svůj oblíbený bezplatný design a přidat jméno nebo text dle vlastního výběru. Pokud raději nepoužijete žádný návrh a místo toho jednoduše přidáte vlastní text, není to vůbec žádný problém!

Jak vzniká vaše gravírovaná sklenice

Váš návrh je vyryt do povrchu skla pomocí vysoce kvalitní techniky laserového gravírování. To znamená, že design je trvalý, nemůže vyblednout a lze jej mýt v myčce nádobí, takže obdarovaný může sklenici používat po dlouhou, dlouhou dobu.

Personalizovaný skleněný hrnek s vaším logem

Při objednání většího množství nabízíme také možnost nechat si do našich skleněných hrnků vygravírovat vaše logo, což vám umožní používat je v kanceláři, darovat je klientům nebo je použít jako propagační materiál. Jsou skutečným lákadlem pro oči! Pokud máte zájem o vygravírování svého loga, kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám pomůže tuto záležitost vyřídit.

Děkujeme, pane učiteli!

Stále více rodičů a jejich dětí rádo překvapí svého učitele malým dárkem na konci školního roku, aby mu poděkovali za jeho úsilí. Skleněný hrnek s gravírováním je ideálním osobním a praktickým dárkem do školy! Naše redakce nabízí spoustu různých designů speciálně pro učitele, stačí jen přidat jejich jméno. Pokud hledáte dárek od celé třídy, proč si nevybrat naši skvělou personalizovanou čajovou sadu, která obsahuje krásnou dřevěnou krabičku na čaj a sklenici na čaj!

Různé typy gravírovaných hrnků na čaj

YourSurprise nabízí různé typy skleněných hrnků, takže si každý najde něco pro sebe. K dispozici jsou těžší, silnější skleněné hrnky a lehčí, zaoblené skleněné hrnky. Vyberte si svůj typ a přidejte svůj gravírovaný návrh!

Dárková sada pro milovníky čaje

Pokud překvapíte milovníka čaje, můžete vytvořit krásnou personalizovanou dárkovou sadu na čaj, která obsahuje skleněný hrnek s gravírováním a dřevěnou krabičku na čaj. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete nechat krabičku na čaj vyrýt! Toto gravírování se provádí vysoce kvalitní technikou laserového gravírování, stejně jako u skleniček. Podívejte se na dřevěnou krabičku na čaj >.