Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pozvedněte své oslavy pomocí našich krásných gravírovaných fléten na šampaňské, které dodají eleganci každé příležitosti. Každá sklenice je vyrobena s precizností a pečlivostí a je na ní uvedeno jméno a/nebo text podle vašeho výběru, aby se každý doušek stal nezapomenutelným zážitkem. Přizpůsobte si svou sadu ještě dnes a připijte si stylově na nezapomenutelné okamžiky.

7 Nalezené dárky

Gravírované sklenice na šampaňské

Žádná jiná sklenice není tak ideální pro přípitky a oslavy jako sklenice na šampaňské, jinak známé jako šampaňské flétny. Naše personalizované gravírované sklenice na šampaňské jsou skvělé při vychutnávání šumivého vína nebo šampaňského, prosecca, spumanti, cavy a dokonce i nealkoholického šampaňského nebo dětského šampaňského. Oslava důležitých okamžiků s vlastními personalizovanými sklenicemi na šampaňské dodá tu správnou třešničku na dortu a YourSurprise má vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli během chvilky vytvořit ty své.

Personalizované sklenice na šampaňské

Ve společnosti Yoursurprise používáme k personalizaci sklenic na šampaňské velmi specifickou techniku. Pomocí vysoce kvalitního laserového gravírování vyryjeme do povrchu sklenic jméno, data, vzkaz nebo dokonce logo podle vašeho výběru. To znamená, že gravírování je trvalé, dlouhotrvající a lze jej mýt v myčce nádobí, takže obdarovaný (obdarovaní) je může používat a uchovávat si je jako památku na společně prožitý výjimečný okamžik.

Personalizované sklenice na šampaňské pro konkrétní příležitosti

Všichni máme rádi dobrý přípitek a existuje mnoho příležitostí, které nabízejí ideální okamžiky pro použití našich gravírovaných sklenic na šampaňské. Co třeba oslava 18., 30. nebo 40. narozenin? Oslavenec nebo oslavenkyně budou nadšeni, že mají svou vlastní sklenici se jménem nebo datem narození, a pokaždé, když ji použijí, si připomenou svůj výjimečný den. Další velmi zvláštní příležitostí, pro kterou jsou gravírované flétny na šampaňské nádherným dárkem, je svatba! Můžete dokonce vytvořit personalizovanou dárkovou sadu šampaňského Moet & Chandon se skleničkami, která bude obsahovat dřevěné pouzdro, láhev šampaňského nebo prosecca a pár personalizovaných fléten. Když už jsme u té romantiky, tyto sklenice na šampaňské jsou také originálním nápadem na Valentýna nebo výročí. Vytvořte sadu gravírovaných fléten na šampaňské pro pár a každou flétnu personalizujte jménem a datem.

Vytvoření personalizovaných sklenic na šampaňské se jménem

Při vytváření vlastních personalizovaných fléten na šampaňské můžete popustit uzdu své fantazii, jak jen chcete. Pomocí našeho online editoru vytvoříte svůj dárek během chvilky. Najdete zde spoustu různých designů, ze kterých si můžete vybrat, nebo se můžete rozhodnout jednoduše přidat text dle vlastního výběru, je to zcela na vás. Dokonalou tečku za vaším dárkem dodá personalizované blahopřání nebo personalizovaná láhev šampaňského.