Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaný vínový nápojový balík

Aperitiv box s lahví vína a rytými skleničkami

420 hlasování
Na skladě
Druh vína
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Další informace na krabici:
Obsah: krekry (350 gramů), pesto tapenáda (212 ml), láhev Merlotu, dvě gravírované sklenice na víno
Rozměry balení: 39 x 30 x 11,5 cm

Další informace o sklenici na červené víno: 
Množství: 2 kusy
Značka: Royal Leerdam
Typ: L' Spirit
Průměr: 8,5 cm
Výška: 20,5 cm
Hmotnost: 180 gramů
Kapacita: 37 cl
Druh vína: červený  text P     ;
Personalizace: vysoce kvalitní laserové gravírování
Barva gravírování: Bílá, takže váš dárek se může mírně lišit od ukázkového obrázku
Extra: sklenice lze individuálně personalizovat a lze je také mýt v myčce

Další informace o víně:
Název: Maison de la Surprise Merlot
Druh vína: červená, mastná a ovocná
Kapacita: 750 ml
Země původu: Francie
Odrůda vinné révy: merlot
Vůně intenzivního ovoce a černého ovoce Merlo má překvapení nádech vanilky. Vynikající k drůbeži a pečeným masům

Složení pesto tapenády (DiGusti): bazalka, pecorino romano sýr, parmazán sýr, mléko, olivový olej, piniové ořechy, vlašské ořechy, aroma.

Složení krekrů (DiGusti): mouka typu ''0'', bílé víno, slunečnicový olej , extra panenský olivový olej, sůl.
Alergeny : Obsahuje obiloviny s lepkem a siřičitany. Může obsahovat stopy sezamových semínek.
 
 

Dejte si aperitiv s touto krabicí na víno s personalizovanými skleničkami na víno

Šťastná událost? Můžete oslavit s tímto boxem obsahujícím láhev červeného vína, ryté sklenice na víno, toast a tapenádu. Není hezké dát osobní vzkaz na sklenice na víno? Tímto způsobem poděkujete svým rodičům, že tu pro vás vždy byli. Nebo svou sestru, která se právě přestěhovala, vřele přivítejte do jejího nového domova. Můžete mít také přátele, kteří slaví výročí svatby nebo jiné zvláštní datum. Nebo překvapit dceru po narození miminka, když už může zase pít? Při každé příležitosti je dobré opékat!

Personalizovaný box na aperitiv se skládá ze dvou rytých sklenic na červené víno, láhve červeného vína, sušenek a sklenice rajčatové tapenády. Obě sklenice jsou značky Royal Leerdam, synonymum kvality. Sklenice si můžete individuálně personalizovat textem, jménem nebo datem. Design je pečlivě vygravírován do skla v našem produkčním centru. Samozřejmě můžete mít i stejný design na obou sklenkách. Červené víno je sladký a ovocný Merlot, oblíbené víno YourSurprise, vyrobené speciálně pro nás vinařstvím Luc Pirlet z oblasti Languedoc ve Francii. Krekry a tapenáda doplňují personalizovanou krabičku na aperitiv. Sada je dodávána v krásné krabičce, která je vlastně již sama o sobě dárkem.

Považujete tento aperitivový box s vínem za reklamní dárek? V případě většího počtu kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?