Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Podnosy jsou dokonalým způsobem, jak ochránit váš nábytek při vychutnávání nápojů s přáteli a rodinou. Dodejte dokonalý vzhled vašemu domovu vytvořením personalizovaných táců, potištěných s fotografií dle vašeho výběru, nebo kožených táců s vyrytým textem dle vašeho výběru.

16 Nalezené dárky

Přizpůsobené podtácky s fotografií a textem

Každý si rád vychutná studené pivo v horkém letním dni nebo popíjí horký čaj, když krajinu venku pokrývá sněhová peřina. Sklenice a šálky položené na stole ho mohou zničit, zanechat na něm stopy nebo ho poškrábat. Pomocí podložek na míru můžete ochránit svůj stůl a zároveň dodat svému domovu jedinečný vzhled. Podložky jsou také originálním dárkem ke kolaudaci, narozeninám nebo prostě jen překvapením pro někoho, na kom vám záleží. S YourSurprise si můžete vybrat z několika různých modelů podložek na míru a najít si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Fotopodložky

Naše podtácky na fotografie jsou vyrobeny z korku a jsou odolné proti vodě. Takto se podtácek nezničí ani v případě, že navlhne vlhkostí ze sklenice. Přizpůsobit si podtácek je opravdu snadné! Stačí si jen vybrat model, který vám vyhovuje, z následujících možností: čtvercový, srdcový nebo šestihranný, a množství. Podložky jsou k dispozici v sadách po 2, 4, 6 nebo 8 kusech. V našem editoru máte široký výběr vzorů pro různé příležitosti a výjimečné okamžiky. Můžete vložit jednu nebo více fotografií podle vlastního výběru a text.

Gravírované kožené podtácky

Elegantnějším řešením, vhodným třeba pro ty, kteří hledají hodnotný kus nábytku nebo dárek, je sada kožených podtácků. Tyto podtácky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní buvolí kůže, na kterou je vygravírován vzkaz podle vašeho výběru. Podložky na míru jsou k dispozici ve dvou barvách: hnědé a černé a v sadách po 2, 4 nebo 6 kusech. K dispozici máte několik vzorů, ke kterým můžete přidat jméno a/nebo text, nebo si můžete vytvořit vlastní podtácek s textem podle vlastního výběru. Váš návrh vyryjeme laserem přímo na kůži.

Podtácky na míru pro bary a restaurace

Podtácky jsou nejen jedinečným dárkem pro přátele a rodinu, ale také perfektním doplňkem pro bary a restaurace. Můžete si například přizpůsobit podtácky s logem své firmy. V restauracích se často používají papírové podtácky, které se však velmi snadno zničí. Korkový podtácek je odolnější řešení, které zapůsobí na všechny vaše zákazníky! Chcete si objednat větší množství a získat slevu? Pro další informace kontaktujte naše obchodní oddělení