Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

16 nalezené dárky

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-5-2022

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-5-2022

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Přizpůsobené podtácky s fotografií a textem

Každý si rád vychutná studené pivo v horkém letním dni nebo popíjí horký čaj, když krajinu venku pokrývá sněhová peřina. Sklenice a šálky položené na stole ho mohou zničit, zanechat na něm stopy nebo ho poškrábat. Pomocí podložek na míru můžete ochránit svůj stůl a zároveň dodat svému domovu jedinečný vzhled. Podložky jsou také originálním dárkem ke kolaudaci, narozeninám nebo prostě jen překvapením pro někoho, na kom vám záleží. S YourSurprise si můžete vybrat z několika různých modelů podložek na míru a najít si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Fotopodložky

Naše podtácky na fotografie jsou vyrobeny z korku a jsou odolné proti vodě. Takto se podtácek nezničí ani v případě, že navlhne vlhkostí ze sklenice. Přizpůsobit si podtácek je opravdu snadné! Stačí si jen vybrat model, který vám vyhovuje, z následujících možností: čtvercový, srdcový nebo šestihranný, a množství. Podložky jsou k dispozici v sadách po 2, 4, 6 nebo 8 kusech. V našem editoru máte široký výběr vzorů pro různé příležitosti a výjimečné okamžiky. Můžete vložit jednu nebo více fotografií podle vlastního výběru a text.

Gravírované kožené podtácky

Elegantnějším řešením, vhodným třeba pro ty, kteří hledají hodnotný kus nábytku nebo dárek, je sada kožených podtácků. Tyto podtácky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní buvolí kůže, na kterou je vygravírován vzkaz podle vašeho výběru. Podložky na míru jsou k dispozici ve dvou barvách: hnědé a černé a v sadách po 2, 4 nebo 6 kusech. K dispozici máte několik vzorů, ke kterým můžete přidat jméno a/nebo text, nebo si můžete vytvořit vlastní podtácek s textem podle vlastního výběru. Váš návrh vyryjeme laserem přímo na kůži.

Podtácky na míru pro bary a restaurace

Podtácky jsou nejen jedinečným dárkem pro přátele a rodinu, ale také perfektním doplňkem pro bary a restaurace. Můžete si například přizpůsobit podtácky s logem své firmy. V restauracích se často používají papírové podtácky, které se však velmi snadno zničí. Korkový podtácek je odolnější řešení, které zapůsobí na všechny vaše zákazníky! Chcete si objednat větší množství a získat slevu? Pro další informace kontaktujte naše obchodní oddělení