Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizované plastové sklenice

Tvrdé plastové sklenice jsou skvělou alternativou k těm skutečním! Odolný, trvácný a přesto stylový jako skutečný pohár. Naše plastové sklenice jsou navíc snadno omyvatelné a vhodné pro každou příležitost.

Ve společnosti YourSurprise dbáme na kvalitu našich produktů a dbáme na životní prostředí. Z tohoto důvodu jsou naše sklenice vyrobeny z kopolyesteru, bez BPA. Správná volba pro ty, kteří hledají udržitelnou možnost, ale nechtějí dělat kompromisy v kvalitě.

Jak personalizovat opakovaně použitelné sklenice?

Naše plastové sklenice lze upravit fotkou, textem a/nebo designem. Můžete si tak vytvořit sklenici, nebo soupravu sklenic podle svého přání!

Váš design vytiskneme na skleničky technikou UV paprsků pro jedinečný výsledek. Můžete také vytisknout logo vaší společnosti nebo přidat různé názvy a vytvořit tak sadu sklenic pro celou rodinu.

Různé sklenice pro různé okamžiky

Zábavná sklenička pro každou příležitost!

Podělte se o štěstí při přípitku, na oslavu důležitého milníku, během romantického večera nebo překvapte někoho blízkého tímto jedinečným dárkem. S personalizovanou opakovaně použitelnou sklenicí si můžete připít na všechny důležité okamžiky v životě kdekoli a kdykoli.

Máme výběr plastových sklenic na oblíbený nápoj každého:

  • Opakovaně použitelná sklenice na koktejl: Vychutnejte si svůj oblíbený koktejl z této zábavné, personalizované sklenice!
  • Opakovaně použitelná sklenička na vodu: Perfektní sklenice na ozdobení každého stolu!
  • Opakovaně použitelná sklenice na víno

Opakovaně použitelné plastové sklenice s logem

Máte firmu a hledáte jedinečný způsob, jak ji propagovat? Tyto plastové sklenice se skvěle hodí na jakoukoliv událost nebo jako dárek pro vaše zákazníky. Můžete si je přizpůsobit svým logem a navrhnout je tak pro každou příležitost!

Tip: Navrhněte si naše opakovaně použitelné sklenice se svým logem a jménem každého pro vaši kancelář. Tímto způsobem se můžete jednou provždy rozloučit s plasty na jedno použití!

Pokud hledáte jiný typ personalizace, podívejte se na naše gravírované sklenice, které lze personalizovat také logem a jménem!