Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

10 Nalezené dárky

Personalizovaný servírovací podnos s fotografií a/nebo textem

Naše dřevěné podnosy lze upravit pomocí fotografie, koláže, jména, loga a/nebo textu podle vašeho výběru a vytvořit tak dokonalý dárek pro vaše blízké nebo do vaší domácnosti. V našem online editoru si můžete vybrat velikost a barvu, která se nejlépe hodí pro danou příležitost, přidat jednu nebo více fotografií a text podle vlastního výběru. Váš návrh bude vytištěn na horní část středu podnosu, přesně podle vašich představ, barevně a s krásným lesklým povrchem.

Servírovací podnosy na míru v různých velikostech a barvách

Naše podnosy na míru jsou k dispozici ve dvou velikostech: střední (33 x 20 cm) a velké (43 x 28 cm) a v černé a béžové barvě. Každý zásobník je vybaven praktickými úchyty na každé straně zásobníku a má dřevěný rám s pevným středem z tvrdé desky. Váš design je dokončen luxusním vysoce lesklým povrchem, který se snadno čistí a suší.

Personalizovaný servírovací podnos k výročí nebo na Valentýna

Ať už se blíží romantická příležitost, nebo chcete svého Valentýna překvapit lahodnou snídaní do postele, naše personalizované servírovací podnosy jsou dokonalým způsobem, jak dodat své lásce zvláštní nádech. Přidejte svou oblíbenou fotografii a osobní vzkaz, aby byl opravdu jedinečný, je to originální dárek, který jste určitě ještě neviděli!!! Personalizovaný podnos ke Dni matek nebo otců

Jedním z nejcennějších okamžiků, které jim můžete na Den matek a otců darovat, je snídaně do postele, kterou jim naservírují jejich nejmenší. I když snídaně nemusí být dokonalá, personalizovaný tác s fotografiemi dětí jim jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Personalizovaný servírovací podnos na Vánoce

Ať už si na Štědrý den uděláte pohodlí s horkou čokoládou a občerstvením, nebo začnete Štědrý den šálkem čaje či kávy před rozbalováním dárků, naše personalizované servírovací podnosy dodají vašemu domovu tu správnou vánoční atmosféru! Přidejte své oblíbené fotografie společně strávených Vánoc, slova oblíbené vánoční písně nebo některý z našich návrhů.

Personalizovaný servírovací podnos do kuchyně

My lidé jsme vždycky vynalézaví, jen ne vždycky můžeme všechno unést a udržet, což tác dokáže! Ulehčete si život pomocí přizpůsobeného servírovacího podnosu! Ať už servírujete večeři rodině, nápoje pro přátele nebo občerstvení pro vás a vašeho partnera při večerním sledování Netflixu, servírovací podnos na míru je přesně to, co potřebujete.

Personalizovaný servírovací podnos pro váš domov

Přizpůsobené servírovací podnosy jsou velmi univerzálním řešením a mohou být ve vaší domácnosti funkční i elegantní. Podnosy se tradičně používají k servírování jídla a/nebo nápojů, jsou praktické a elegantně navržené. Pro nedělní obědy s rodinou, večeře a aperitivy s přáteli, snídaně na balkoně nebo svačinu na pohovce... možností je nekonečně mnoho! Přidejte na konferenční stolek nebo jídelní stůl přizpůsobený servírovací tác s kyticí květin, svíčkami nebo časopisy a získejte ucelený, neokázalý vzhled. Přizpůsobte si servírovací podnos svému oblíbenému designu, aby ladil s interiérem vašeho domova, nebo jej darujte svým blízkým!

Personalizované servírovací podnosy na večírek nebo svatbu

Svatby a večírky jsou obvykle nejen intimní a osobní chvíle, ale také se jich účastní velké množství lidí. V takové atmosféře jsou podnosy na míru tím pravým doplňkem, který udělá tento okamžik výjimečnějším, jedinečnějším a nezapomenutelnějším. Servírujte šampaňské, koktejly nebo předkrmy, zakomponujte je do stolu nebo rozdělte laskavosti pomocí přizpůsobených servírovacích podnosů.