Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Udělejte si letošního Valentýna výjimečného díky speciálnímu valentýnskému čokoládovému dárku, který vykouzlí úsměv na tváři vaší milované osoby. Přizpůsobte si valentýnskou čokoládu fotografii, textu a/nebo jménu.

30 Nalezené dárky

Jedinečné a personalizované valentýnské čokoládové dárky

Rok co rok, když se kalendář překlopí na únor, se naše myšlenky nevyhnutelně stočí k jednomu klasickému valentýnskému dárku: samozřejmě k čokoládě!

Valentýnská čokoláda se vyrábí ve všech možných tvarech a chutích a nikdy nezklame ani ty největší čokoholiky. Tento den lásky si lze jen těžko představit bez sladkého požitku v podobě valentýnské čokolády, která k němu patří stejně neodmyslitelně jako růže a romantické večeře.

Proč je čokoláda nejoblíbenějším valentýnským dárkem?

Valentýnská čokoláda je jedním z nejváženějších valentýnských dárků. Proč se však v průběhu let stala tak oblíbeným dárkem?

Především je nesporné, že čokoláda je jedním z nejlepších dárků na vyjádření lásky a náklonnosti. Zejména valentýnská čokoláda má zvláštní úlohu sbližovat srdce. Ať už chcete svou drahou polovičku překvapit lahodnou bonboniérou valentýnské čokolády, nebo obří čokoládovou tyčinkou její oblíbené značky.

Čokoláda je také velmi univerzální. Od valentýnské bonboniéry s výběrem bonbonů až po tabulku hořké čokolády - pro každého se najde nějaký druh čokolády na Valentýna.

Z vědeckého hlediska je navíc známo, že čokoláda spouští produkci endorfinů a serotoninu, "hormonů štěstí".

Valentýnská čokoláda s příchutí

Čokoláda se neliší jen tvarem nebo příchutí, ale můžete ji ozvláštnit jedinečným twistem: personalizací!

Věděli jste, že valentýnské čokoládové dárky lze personalizovat fotografií, jménem a/nebo textem?

 • Fotka nebo koláž fotografií vytištěná přímo na čokoládě s jedlou vrstvou nebo na obalu tabulky/krabičky.
 • Jméno nebo text: vyberte si vlastní vzkaz nebo jméno obdarovaného, které se vytiskne na čokoládu nebo na obal čokolády.

Nejlepší čokoláda na Valentýna: možnosti ve tvaru srdce

Přemýšleli jste někdy, co skutečně ztělesňuje symbol lásky? Samozřejmě srdce!

A existuje něco lepšího, než srdce, jako ideální tvar čokolády?

Se službou YourSurprise si můžete vytvořit vlastní valentýnské čokoládové srdce. V naší nabídce najdete:

 • Valentýnské čokolády: mléčná a bílá čokoláda ve tvaru srdce s vytištěnou fotografií. Fotografie je jedlá a lahodná!
 • Valentýnské čokoládové srdíčko: mléčné a bílé čokoládové srdíčko o průměru 12 cm s vytištěným vaším návrhem: fotografií; koláží; speciálním vzkazem nebo jménem.
 • Srdíčková krabička Milka: výběr čokolád Milka s lískooříškovo-nugátovou krémovou náplní v personalizované krabičce ve tvaru srdce.

Doručení valentýnské čokolády

Pokud hledáte speciální způsob, jak vyjádřit svou lásku na letošního Valentýna, pak může být ideálním řešením právě valentýnská dodávka čokolády.

Když nemáte možnost být s vaším partnerem či partnerkou a od lásky vašeho života vás dělí vzdálenost, zvolte doručení domů a překvapte svou drahou polovičku. Navíc prvek překvapení spojený s rozbalením balíčku, v němž najdete lahodné čokoládové bonbony, dodává další nádech vzrušení a napětí.

 1. Zvolte adresu příjemce: Zvolte preferovanou adresu, na kterou má být váš nádherný dárek doručen.
 2. Přidejte osobní vzkaz: Využijte naši bezplatnou službu přání a přidejte zdarma srdečný vzkaz.
 3. Buďte si jisti, že vám balík bude doručen: Jakmile vyřešíte podrobnosti, postaráme se o to, aby se váš valentýnský čokoládový dárek dostal do srdce (a rukou) vaší milované osoby.

Jaké jsou nejlepší značky čokolády na Valentýna?

Naše personalizovaná čokoláda je k dispozici v různých značkách, které potěší každý jazýček a zahřejí srdce vaší výjimečné osoby.

Milka, Toblerone, Mars, Twix, Celebrations, Tony Chocolonely, Côte d'Or jsou jen některé ze známých a oblíbených značek čokolády, které lze personalizovat. Vytvořte si vlastní čokoládovou krabičku nebo obal v našem online editoru.

Jaké jsou různé typy valentýnských čokoládových krabiček?

Pokud se cítíte zahlceni nesčetnými možnostmi valentýnských čokoládových krabiček, nezoufejte. Provedeme vás různými typy valentýnských čokoládových krabiček, a kdo ví, třeba objevíte tu pravou.

Klasické pralinky

Když si představíte valentýnskou čokoládovou krabičku, pravděpodobně se vám vybaví právě tato. Vyberte si elegantní krabičky, jako jsou srdce Milka, čokolády Lindt nebo plechovky s výběrem mléčných a hořkých čokolád.

Luxusní valentýnská bonboniéra

Pokud chcete svého partnera trochu rozmazlovat, může být dobrou volbou luxusní valentýnská bonboniéra. Tyto dražší varianty jsou dodávány s personalizovanou krabičkou a obsahují gurmánské čokolády s výběrem příchutí.

Značkové valentýnské krabičky

Miluje vaše drahá polovička určitou značku čokolády? Zkuste jednu z těchto:

 • Vyzkoušejte dárkovou krabičku Snicker, Twix, M&M's nebo Mars.
 • Obří čokoláda - v nabídce máme KitKat, Milka, Toblerone, Côte d'Or a Twix.
 • Krabice Chokotoff s výběrem karamelek
 • Čokoláda Côte d'Or v opakovaně použitelné personalizované plechovce
 • Personalizovaná kartonová krabička Tony's Chocolonely nebo Milka

Závěrem lze říci, že čokoládový valentýnský dárek je víc než jen sladké gesto; je to poselství lásky a zbožňování v nádherném balení.