• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
< Zpět
Všechno Nástěnné dekorace dárkové předměty

Nástěnné dekorace

Existuje mnoho způsobů, jak se cítit jako doma. Způsob, jakým ozdobíte, je velký rozdíl. S tolika možností, jak ozdobit, je ještě těžší najít něco, co se vám líbí. Na veletrhu YourSurprise si můžete vytvořit každý kus nástěnné dekorace jedinečný, protože jste ten, kdo ho navrhuje! Pomocí editoru můžete přizpůsobit každou položku svým oblíbeným fotografiím. Přidejte sladkou zprávu a máte perfektní dárek v domácnosti !

Foto na plátně

Skutečné poutavé umění je umění, které uděláte sami! Krásná fotografie z rodiny, krajiny nebo domácího mazlíčka se stávají lapačem očí, když je tisknete ve velké velikosti. Je to snadný a zábavný způsob, jak přidat život do místnosti a zaplnit holé stěny. Fotografie na plátně je perfektním dárkem, například v domácnosti, svatbě nebo narozeninách. Nejen, že si můžete vytisknout svou oblíbenou fotografii na plátně, ale také na hliníku, dřevě nebo plakátu. Dalším unikátním způsobem zdobení je použití fotografií na neobvyklých objektech, jako jsou hodiny, zrcadlo nebo hatstand .

Klíčový stojan

Nemůžete najít vaše (auto) klíče ráno pokaždé, když jdete do práce? Řešení je jednoduché! Přidat klíčový stojan do vašeho domova a nikdy nebude další zběsilé hledání klíčů znovu! Zavěste ho na chodbu nebo vedle šatní skříně, takže budete vždy chodit kolem ní na cestě dovnitř a ven z domu. Navrhněte si stojan na klíče s zábavným designem, fotografiemi a textem dle vlastního výběru. Tento personalizovaný stojan na klíče je ideální dárek pro párty v domácnosti nebo svatbu!

Obrázek dlaždice

Když máte spoustu fotek, které si ve vašem domě zaslouží zvláštní místo, vyberte si obrazové dlaždice ! Místo jednoho velkého obrazu můžete vytvořit zábavný efekt s několika dlaždicemi dohromady. Můžete se střídavě pohybovat s fotografiemi a textem, abyste se mohli hravě podívat. S mnoha designy na výběr v editoru vždy najdete něco, co se vejde do vašeho domova. Obrazové dlaždice jsou autentickým dárkem pro každou příležitost! Obklady nejsou jen úžasné pro dekoraci, ale také skvělý firemní dárek, když přidáte logo vaší společnosti.
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s