• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
< Zpět

Foto hodiny

Máte krásné fotky své rodiny, líbánky nebo narozeniny , ale všechny zmizely v krabici, skříni nebo jsou pohřbeny někde v počítači? Je čas odprášit tyto fotografie a znovu prožít své oblíbené vzpomínky! Uchopte své nejkrásnější fotografie a vytvořte okouzlující dekor. Už nemusíte skrýt své hodiny, každý to potřebuje! Foto hodiny je snadný způsob, jak rozveselit místnost. Foto hodiny jsou perfektní v domácnosti nebo svatební dar , ale chápeme, že pokud se rozhodnete ponechat si jeden z těchto jedinečných fotografických hodin pro sebe.

Přizpůsobené hodiny

Každý pokoj v něm potřebuje hodiny. Víme, že nechcete stejné hodiny jako všichni ostatní na bloku. Existuje pouze jedno řešení; navrhněte hodiny sami! Nebojte se, pokud nejste ten počítač důvtipný, je to velmi snadné! Existuje mnoho různých návrhů, z nichž si můžete vybrat, aby vaše osobní hodiny byly skutečným uměleckým dílem. Použijte své vlastní fotografie a přidejte jméno, datum nebo zprávu. Jste jen pár kliknutí od jednoho z těchto jedinečných osobních hodin ve vaší domácnosti!

Stolní hodiny

Hledáte stolní hodiny v kanceláři nebo doma? Proč byste si pořád ještě vybral nudný? Udělej si svůj stůl hodiny jako zábavné a barevné, jak jste! Můžete také použít své oblíbené fotografie pro hodiny. Nechte své tvořivosti tok a vytvořit jeden z druhu stolní hodiny. Není to jen zábavný dárek k narozeninám, ale také jako obchodní dárek . Použijte logo a / nebo barvy společnosti, aby se stolní hodiny staly dokonalým dárkem k překvapení obchodního partnera.

Nástěnné dekorace

Nyní, když jste prošli všemi snahami o hledání dokonalé fotografie pro vaše hodiny, máte pravděpodobně milion dalších nápadů na zbytek fotografií. Naštěstí máme mnohem více dalších možností dekorace na stěnu, aby vaše nejkrásnější a barevné obrázky dobře využily! Vaše fotografie si vytiskněte na dřevo, plátno nebo hliník. Přidání malé lásky a pozornosti na dárek nikdy nebylo zábavnější a snadné! Přizpůsobené nástěnné dekorace je ideální dárek k Vánocům, svatbě nebo hospodaření v domácnosti .
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s