• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Přizpůsobené svíčky

Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 283 recenze
Lenka
na 16-10-21

"Vyborna nabidka, rychlost, ochota "

10 / 10
Sandra
na 14-10-21

"Darek naprosto neskutecny! Doprava rychla, prislo akorat v terminu! Urcite objednam v budoucnu znovu.."

10 / 10
Aneta
na 10-10-21

"Přišlo dříve než bylo očekávané, též i ve velice krásné kvalitě, určitě doporučuji! "

10 / 10

Přizpůsobené svíčky

Pokud hledáš originální dárek na kolaudaci nového domu, svaté přijímání, křest nebo jinou speciální příležitost, svíčka personalizovaná Tvým potřebám určitě potěší! YourSurprise nabízí možnost personalizovat si svoji vlastní svíčku vybranou fotkou nebo textem.

Personalizovaná skleněná svíčka

Nabízíme široký výběr svíček, jako jsou například skleněné svíčky. Skleněné svíčky jsou kulaté a jsou dodávány ve dvou velikostech; 10 x 10 x 10 cm a 8 x 9 x 9 cm. Skleněnou dózu, která zůstane po vypálení, je možné znovu použít, například jako stojan na pera nebo květináč. Tento dárek bude těšit i po vypálení svíčky.
Na výběr nabízíme různé vzory. Můžeš nahrát fotku nebo přidat delší text k některému z našich zábavných vzorů, například fotka se jménem příjemce je skvělý nápad. Pokud hledáš pěkný dárek ke Dni matek, vyber na tuto příležitost jeden z našich super vzorů a překvap svou mámu jedinečným dárkem.

Svíčka s potiskem

Nabízíme možnost vytisknout fotografii přímo na svíčku, v následujících velikostech; 9 x 10 cm, 13 x 7 cm a 19 x 10 cm. Každá svíčka hoří 40 - 60 hodin, v závislosti na zvolené velikosti. To znamená, že se ze svíčky můžete těšit dlouho! Svíčku můžeš personalizovat pomocí jedné fotografie nebo vytvořit koláž fotek. Na výběr jsou různé vzory, takže můžeš dát svíčce specifický styl a udělat z ní například dárek na Vánoce, při narození miminka, na svatbu nebo výročí.

Personalizovaná svíčka na přijímání, křest, ... velikonoční nebo adventní svíčka

Pokud hledáš originální svíčku na svaté přijímání, křest, Velikonoce nebo advent, vytvoř si ji na naší stránce, jak jen chceš! Náš online editor nabízí různé vzory vhodné na každou z těchto příležitostí se zajímavými ilustracemi a předem připravenými texty. Stačí nahrát svoji fotku a vytvořit personalizovanou svíčku na každou příležitost!

Personalizovaná vonná svíčka

Naše vonné svíčky jsou fantastickými firemními suvenýry, stejně jako jako poděkování například svatebním hostům. Vonné svíčky jsou bílé, mají vanilkovou vůni a jsou v krabičce. Můžeš k nim přidat obrázek, logo a / nebo text, který umístíme na víko krabičky. Ať si vybereš cokoliv, vytlačíme Ti to a vytvoříme jedinečný z toho dárek. Vonné svíčky jsou dostupné v setech po 10, 20, 40, 60, 80 a 100 kusech.

Personalizovaná pamětní svíčka

Mnoho lidí se rozhodne použít svíčky jako krásný způsob, jak si připomenout své blízké, kteří zemřeli, a to na pohřbech a také ve svých domovech. Pamětní svíčka může být dokonalým způsobem soustrasti a připomíná vašich blízkých, kteří již zemřeli. Umístěna na poličce nebo krbu dovolí na nich myslet ještě častěji.