Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Wellness dárková sada - The Gift Label - Personalizovaný ručník pro hosty

The Gift Label wellness dárkový set v personalizované krabici - You are wonderful

28 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Plnobarevný tisk ostrý jako břitva
  • Personalizace pomocí fotografie, textu, loga nebo koláže
  • Včetně luxusního balíčku péče od společnosti The Gift Label

Specifikace dárků

Více informací o wellness dárkové sadě:Značka: The Gift Label
Personalizace: fotografie, logo, text, jméno a/nebo fotokoláž
Obraz: dokonalý obraz v plné barvě
Pohlaví: unisex
Dárek obsahuje: mýdlo na ruce (100 ml), krém na ruce (50 ml), sprchový gel (100 ml) & tělové mléko (50 ml)
Vůně: Kumquat & Bourbon Vanilla (mýdlo na ruce & krém na ruce) a mandarinkové pižmo (sprchový gel & tělové mléko)
Rozměry dárkové krabice: 38.7 x 19.3 x 5.2 cm

Dodatečné informace: Láhve jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu a obaly z plastu na bázi cukrové řepy.
Z technických důvodů nelze přidat cyrilice, arabské, asijské, řecké nebo speciální znaky.

Darujte vašim blízkým luxusní domácí spa s touto personalizovanou wellness dárkovou sadou

Potřebujete si vy nebo vaši blízcí trochu odpočinout? Tato luxusní wellness dárková souprava je ideálním dárkem pro každého, kdo si zaslouží chvilku pro sebe. Tato dárková souprava You are Wonderful od holandské značky The Gift Label umožní obdarovanému vytvořit si doma vlastní wellness chvilku. Dárková souprava obsahuje sprchový gel, tělové mléko, mýdlo na ruce a krém na ruce, které jsou umístěny v krásné dárkové krabici s personalizovaným obalem s fotografií a/nebo textem dle vašeho výběru. Mýdlo na ruce (100 ml) a krém na ruce (50 ml) mají jemnou vůni Kumquat & Bourbon Vanilla. Tělové mléko (50 ml) a sprchový gel (100 ml) mají teplou vůni mandarinkového pižma. Wellness dárková souprava je plně veganská a lahvičky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, takže uděláte i něco pro životní prostředí! Jednoduše použijte náš editor a během chvilky si vytvořte osobní obal na dárkovou krabičku. Vyberte si zábavný design, přidejte fotografii a/nebo osobní odkaz dle vlastního výběru a vše je hotovo. Váš návrh vytiskneme na obal s velkou péčí a pozorností. Máte-li zájem o velkou objednávku, kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře v dolní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?