Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámem
Plakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámemPlakát na míru s rámem

Plakát na míru s rámem

Typ fotorámečku
Velikost
439 Kč
Obchodní objednávka
Váš design v nejlepší kvalitě a plné barvě
Saténová úprava dává vašemu tisku větší rozměr
Nejlepší plakátový materiál na trhu
Velmi vhodné pro obchodní příležitosti

Specifikace dárků

Více informací na plakátu:
Materiál: 240 gramů superpevného plakátového papíru
Povrchová úprava: Luxusní saténový povrch
Rozměry: 20 x 30 cm
Orientace: Vertikální
Personalizace: Fotografie, text, logo a/nebo koláž
Tisk: Ostrý jako břitva a plnobarevný

Více informací o fotorámečku:
Materiál: Dubové dřevo
Rozměry: 21,8 x 31,8 x 2,2 cm

Proměňte svůj nejkrásnější fotografický moment na plakát, který si můžete pověsit na zeď včetně pěkného dřevěného rámu

Hledáte originální dárek pro kolaudaci? Proč si nevybrat tento personalizovaný plakát s pěkným dřevěným rámem. Díky tomu bude nový domov ještě útulnější! Tento dárek je také zábavné dát na návštěvě v porodnici, k narozeninám vašeho otce nebo jako dárek pro vašeho milence na Valentýna. Nebo co takhle si udělat pár skvělých fotografií pro sebe. Rámeček je vhodné zavěsit na zeď nebo jej můžete umístit na kus nábytku v obývacím pokoji. Vyberete si tento originální dárek?

Plakáty jsou vyrobeny z plakátového papíru (240 gramů) a díky speciální saténové úpravě vaše fotografie ještě lépe vyniknou. Rám je vyroben z krásného dubového dřeva. Navrhnout plakát sami je velmi snadné! Plakát si můžete přizpůsobit pomocí fotografie a/nebo textu. Váš návrh pak vytiskneme v těch nejkrásnějších barvách. Přizpůsobte si svůj skvělý plakát zde!

Logo vytištěné na plakátu? Pro větší množství kontaktujte naše obchodní oddělení.

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?