Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Objevte jedinečné personalizované hodiny a stylově proměňte každý prostor. Vyberte si ze široké nabídky designů a typů a vytvořte nezapomenutelný dárek nebo dodejte svému domovu osobní nádech pomocí našich nástěnných hodin na míru s vaší fotografií a/nebo textem.

3 Nalezené dárky

Vytvořte si vlastní personalizované hodiny s fotografií a/nebo textem

Když přemýšlíme o výzdobě domu, často zapomínáme věnovat náležitou pozornost stěnám. Lze skutečně považovat místnost za dokončenou, pokud na stěně nevisí krásné hodiny? Hledáte originální personalizované hodiny, které byste si pověsili do kuchyně nebo je věnovali jako dárek někomu ze svých blízkých, kdo se právě přestěhoval do nového domova? Možná hledáte dárek, který obdarovaného ohromí a vyvolá v něm skvělé vzpomínky pokaždé, když se podívá na čas?

Navrhněte si vlastní fotohodiny s použitím vlastní fotografie (fotografií), textu a designu. Hodiny YourSurprise jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, takže vždy najdete hodiny vhodné pro danou místnost a příležitost.

Personalizované hodiny pro každou příležitost

Pokud chcete překvapit někoho z rodičů nebo babičku, máme personalizované hodiny pro příležitosti, jako jsou narozeniny, speciální hodiny ke Dni matek, ke Dni prarodičů a také vlastní hodiny pro učitele. Stěhuje se váš přítel, člen rodiny nebo známý a pořádá kolaudační večírek? Personalizované nástěnné hodiny jsou ideálním dárkem pro tuto zvláštní příležitost. Můžete je personalizovat například zábavnou fotografií z dovolené nebo rodinnou fotografií.

Personalizované nástěnné hodiny ve tvaru srdce

Chcete někomu darovat hodiny, ale chcete k nim přidat trochu lásky navíc? Pak jsou tím pravým dárkem personalizované hodiny ve tvaru srdce. Personalizované hodiny ve tvaru srdce jsou ideálním dárkem na Valentýna, Den matek nebo prostě proto, že chcete někoho překvapit. Věděli jste, že můžete přidat nejen fotografii, ale také text? Ať už se jedná o vyznání lásky nebo projev vaší náklonnosti, jsme si jisti, že najdete ta správná slova pro daný okamžik. A pokud se na slova necítíte, vždy můžete zvolit zábavnou fotokoláž!

Personalizované nástěnné hodiny pro děti

Personalizované foto hodiny jsou nejen skvělým bytovým doplňkem do obývacího pokoje, ale také zábavným doplňkem do dětského pokoje. Můžete je personalizovat zábavným designem, fotografií a/nebo textem. Hodiny jsou tiché, takže vaše dítě nebude jejich zvuk rušit během spánku ani v noci. Dětské hodiny si můžete přizpůsobit pomocí jedinečných designů s dinosaury, zvířátky, květinami a dalšími motivy! Vyberte si svůj oblíbený styl a přizpůsobte si hodiny hned teď!

Jak si přizpůsobit hodiny

Přizpůsobení hodin je snadné! Jednoduše si vyberte šablonu, která se vám líbí, kliknutím otevřete náš editor a vyberte si jeden z mnoha našich návrhů. Do svého návrhu můžete vložit jméno, text a dokonce i jednu nebo více fotografií! Hodiny vám zašleme na vámi zvolenou adresu. Pokud chcete obdarovaného překvapit, nechte mu svůj dárek poslat přímo na jeho adresu a k objednávce zdarma přidejte kartičku se vzkazem, aby věděl, kdo mu dárek poslal.

Jak velké jsou nástěnné hodiny?

Personalizované nástěnné hodiny s fotografií a/nebo textem jsou k dispozici ve dvou verzích: kulaté nebo ve tvaru srdce. Naše kulaté personalizované nástěnné hodiny jsou k dispozici ve verzi M o průměru 20,5 cm nebo ve verzi L o průměru 29 cm.

Hodiny ve tvaru srdce jsou rovněž k dispozici ve dvou verzích: M o rozměrech 21 x 20 cm nebo verze L o rozměrech 31 x 30 cm.

Z čeho jsou hodiny vyrobeny?

Všechny naše hodiny jsou vyrobeny z odolné tvrdé desky. Každé hodiny obsahují praktický háček na zavěšení a baterie. Díky tomu se můžete ze svých personalizovaných fotohodin těšit ihned, nebo se můžete rozhodnout pro jejich zaslání přímo obdarovanému.