Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pošlete krásnou dřevěnou pohlednici

Chcete někomu poslat pohlednici, ale měla by být trochu osobnější? A chtěli byste, aby byla originálnější jako obyčejná na papíře? Pošlete dřevěnou!

Dřevěná pohlednice je přesně to, co se vám vybaví: pohlednice vytištěna na dřevě. Díky tomu je pohlednice výraznější a déle vydrží. Dřevěná pohlednice mezi poštou opravdu vynikne a lidé si ji budou chtít někde vystavit. Dřevěné blahopřání můžete naformátovat podle sebe v našem online editoru. Můžete nahrát text, i velmi dlouhou zprávu nebo fotografii. Váš design vytlačíme ve vysoké kvalitě na krásný kus dřeva.

Dřevěná pohlednice "Skoro se uzdrav"

Chcete někomu popřát rychlé uzdravení nebo dát vědět, že na něj myslíte? V našem online editoru najdete krásné karty se skvělými texty přející brzké uzdravení. Všechny naše designy nechávají prostor pro osobní zprávu nebo někoho jméno.

Dřevěná pohlednice s fotokoláž

Máte spoustu krásných fotek s někým, koho máte rádi? Můžete z nich snadno vytvořit koláž. Máme několik návrhů, které k vytvoření koláže můžete použít. Stačí jen nahrát ty nejlepší fotky a vytvořit pohlednici. Zbytek zařídíme my!

Dřevěná pohlednice pro někoho, kdo vám chybí Opravdu vám někdo chybí, ale zatím se nemůžete vidět? Můžete mu nebo jí poslat pohlednici. Otec, matka, bratr, sestra nebo někdo jiný - každý bude nadšený, když takovou pohlednici dostane. V našem online editoru můžete snadno vytvořit vlastní text, který na pohlednici dáte.

Dřevěná pohlednice jako oznámení o narození nebo o těhotenství

Chcete originální oznámit narození dítěte? Popřemýšlejte nad odesláním dřevěné namísto standardní karty o narození. Máme designy pro chlapce i dívky. Je tu samozřejmě dost prostoru na osobní zprávu. Není dítě ještě na světě, ale chtěli byste o svém těhotenství originální říct blízkým? Dřevěná pohlednice může být skvělá i pro tuto příležitost. Dejte dřevěnou pohlednici do dárkového balení s visačkou "pro babičku" nebo "pro dědečka", aby rodiče věděli, že někdo je na cestě!

Dřevěná pohlednice "Uložte si datum" pro vaši svatbu

Chystáte svatbu a chtěli byste originální požádat hosty, aby si tento den nechali volný? Pošlete jim dřevěnou pohlednici s aktuálním datem. Ať tam všichni budou!

Různé možné designy

S YourSurprise můžete dřevěnou pohlednici formátovat horizontálně i vertikálně s použitím vlastního textu, fotky nebo designu. Máme několik standardních designů pro Den matek, Den otců, Den svatého Valentýna a Vánoce. Máte kreativní sklony a připravili jste si vlastní design? Nahrajte jej jako fotku do našeho editoru a vytvoříme z něj krásnou dřevěnou pohlednici!