Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

8 Nalezené dárky

Přizpůsobení fotografie na dlaždici

Fotografii lze vytisknout opravdu na jakýkoli povrch, dokonce i na dlaždice! Plátna a obrazy jsou pěkné dekorace, ale pokud hledáte dárek, který zanechá stopu, je pro vás vhodným dárkem tisk na dlaždice. Chcete si z dovolené odnést tu nejkrásnější vzpomínku? Nebo chcete zobrazit záběr ze své svatby jiným způsobem? S dekorativními dlaždicemi to můžete dokázat a ještě víc! Stačí si jen vybrat materiál, na který chcete fotografii vytisknout, nahrát ji do našeho editoru a my ji vytiskneme za vás!

Vyberte si mezi keramikou a tvrdou deskou

Pro zobrazení fotografie si můžete vybrat ze dvou různých materiálů podle svých potřeb. Keramická dlaždice vypadá jako skutečná dlaždice, na které je vytištěna vaše personalizace. Alternativně můžeme vaši fotografii vytisknout na tvrdou desku, která má stejné rozměry jako dlaždice, ale je silnější a světlejší. Dekorační dlaždice s fotografií na míru mají velikost 15x15.

Tisk na keramické dlaždice pro každou příležitost

Personalizovaná keramická dlaždice je dárkem pro každou příležitost. Představte si, že překvapíte svou milovanou maminku nebo tatínka fotografií svých vnoučat nebo někomu předáte speciální vzkaz trochu jiným způsobem. Fotografie na dlaždici se může stát také jedinečným prvkem bytové dekorace. Můžete si vystavit dlaždici u vchodu a přivítat aforismem každého, kdo překročí váš práh, nebo si vytvořit fotokoláž v ložnici. Obklady mají na zadní straně praktický samolepicí háček, takže jejich zavěšení na zeď bude opravdu snadné. V našem editoru máte široký výběr návrhů podle osob a příležitostí, jako je Den matek, Den otců, narození, pro kmotry a kmotry atd. Můžete také vložit několik fotografií a vytvořit koláž nebo text podle vlastního výběru.