Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Skleněný svícen

Skleněný svícen - 10 x 10 x 10 cm

Na skladě
Velikost
Dodací údaje
  • Přizpůsobené s vaším jménem a fotografií
  • Obraz dokonalý tisk v nejkrásnějších barvách
  • Super silné sklo ve stylovém provedení
  • 45 hodin hoření

Specifikace dárků

Více informací o tištěném svícnu:
Materiál: 8 mm tlusté vysoce kvalitní sklo
Výška: 10 cm
Průměr: 10 cm
Barva: bílé sklo s bílou svíčkou
Doba hoření: 45 hodin
Přizpůsobení: fotografie, jméno a / nebo logo
Tisk: perfektní a v plné barvě

Dobré vědět:
Když svíčka vyhořela, můžete si držák svíčky znovu naplnit nebo použít k jinému účelu, například držáku pera nebo květináči. To vám umožní používat váš dar pro nadcházející roky.

Přizpůsobený svícen je skvělý dárek pro všechny domácnosti

Kdo vás překvapí tímto útulným dárkem? Individuální svíčka je nejkrásnějším překvapením. Tento svícen je mimořádný, protože si můžete etiketu navrhnout sami. To znamená, že potištěný držák svíčky je vhodný pro každou příležitost, jako je např. Housewarming, narozeniny, výročí nebo jiné slavnostní příležitosti. Svíčka také dělá krásný smuteční dar, skrze který si pamatují milovaní. Možnosti jsou nekonečné.

Svítidlo je vyrobeno ze super silného skla s mléčně bílou povrchovou úpravou, která umožňuje, aby byl váš osobní štítek zobrazen. Svíčka bude hořet ne méně než 45 hodin, což znamená, že si můžete vychutnat svůj výtvor na dlouhou dobu. Vytvoření vlastní personalizované svíčky je snadné. Jednoduše přidejte text a / nebo fotografii podle svého výběru do jednoho ze stylových designů. Vaše tvorba pak bude vytištěna na etiketu s velkou pečlivostí a precizností. Vytvořte jedinečné příslušenství pro váš domov!

Máte zájem o to, aby vaše logo bylo vytištěno na této svíčce? Další informace vám poskytne naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Recenze

8.5 / 10

3,538 hlasování (1 odpovědí)

10 / 10

Hana 20-07-2021

Rychle, spolehlivě, jste super

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?