Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dekorativní sušené květiny

Květiny jsou dárkem, který ocení každý a který se hodí pro různé zvláštní příležitosti. Na rozdíl od kytice čerstvých květin mají sušené květiny delší trvanlivost a mohou se stát jedinečným dekoračním prvkem pro domácnost nebo kancelář. Věděli jste, že květiny umí mluvit?! Ne, ne doslova, ale obrazně! Mohou sdělit mnoho věcí: miluji tě, je mi to líto, děkuji... Darováním sušených květin můžete vyjádřit svou lásku k někomu, třeba při zvláštní příležitosti, jako je Valentýn, nebo prostě někoho překvapit bez důvodu, který je v kalendáři pevně stanoven. Někdy je příjemné vidět úsměv na tváři někoho, na kom vám záleží, že jste ho překvapili. S YourSurprise si můžete vytvořit vlastní dárek ze sušených květin a poslat ho přímo na vámi zvolenou adresu!

Kytice sušených květin

Kytice sušených květin je dárkem, který okamžitě dodá vašemu prostředí jedinečný nádech a nevyžaduje příliš jednoduchou péči. Proto je to vhodný dárek pro ty, kteří nedokážou udržet při životě ani kaktus, ale ocení vůni a barvy kytice květin. Kytice květin je jedinečný dárek a barevný a voňavý dekorační prvek. Stačí kytici vložit do pěkné vázy, vybrat místo, kde ji vystavíte, a voilá, je hotovo! Spolu s dárkem obdržíte také pokyny k péči, ale nebojte se, péče o květiny nikdy nebyla jednodušší! Můžete si vybrat ze dvou různých dekorativních kytic: s vybranými květy v růžových odstínech nebo pestřejší kytice ze sušených květin v odstínech od modré po oranžovou. Spolu s kyticí sušených květin obdržíte přání, které si můžete snadno a rychle přizpůsobit online. Vyberte si svůj oblíbený design vhodný pro příležitost, kterou chcete někoho překvapit, přidejte fotografii a text. Obdržíte ji spolu s kyticí sušených květin.

Dekorativní sušené květiny ve vázách

Líbí se vám myšlenka kytice, ale obáváte se, že obdarovaný nebude mít vázu, do které by váš krásný dárek vystavil? Vytvořili jsme dárek, který je nejen nečekaný, ale stává se i osobním prvkem výzdoby domova. Vázy jsou ve skutečnosti zasazeny do dřevěné podpěry, kterou můžete personalizovat textem. Vaše personalizace bude vygravírována laserem přímo na dřevo: text a písmo si vyberete sami! Právě zde můžete popustit uzdu své kreativitě! Můžete do něj vložit jméno osoby, která ho dostává, nebo případně pěkný speciální vzkaz s tím, co chcete sdělit, nebo příležitost, kterou chcete oslavit. Dekorativní sušené květiny s gravírovaným dřevěným držákem jsou k dispozici také bez vázy, což je ideální pro ty, kteří si nerozumějí s vázami a sklenicemi. 12 krásných květin vložených do dřevěné podpěry pro úžasný efekt! I zde si samozřejmě můžete držák přizpůsobit textem podle vlastního výběru. Máte k dispozici 25 postav: používejte je moudře!

Doručení květin domů

Přijít domů s kyticí květin pro svou milovanou osobu nebo překvapit svou milovanou babičku na návštěvě krásnou kyticí květin je velmi milá a zvláštní myšlenka. Ne vždy je však možné být přítomen osobně doručenému dárku. Někdy může být z důvodu vzdálenosti nebo zaneprázdněnosti nutné požádat někoho, aby to udělal za vás. S YourSurprise si můžete při odhlašování vybrat adresu příjemce dárku a my vaše sušené květiny doručíme přímo vašemu vyvolenému. Tak se nebudete muset obtěžovat! K dárku můžete také přidat bezplatné přání, aby každý věděl, že jste ho poslali.