• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Příslušenství a šperky
Objednáno dnes, dodáno dnes
Objednáno dnes, dodáno dnes
Všechno Šperky a další dárkové předměty

Šperky dárek

Přizpůsobené šperky jsou nadčasovým a stylovým dárkem. Můžete si vybrat k přizpůsobení šperků s fotografií nebo textem dle vlastního výběru. Vyberte si mezi rytím a tiskem, aby byl váš šperk jedinečný. Tento dárek lze nosit každý den v roce. Ne každý je stejný, takže YourSurprise nabízí různé šperky v různých barvách, velikostech a materiálech. Můžete navrhovat své šperky pro běžné nošení, ale i pro formální příležitosti. Žádný důvod, proč už se mísit, je na čase, abyste vynikli!

Náramek

Chcete někomu dát krásný náramek, ale nemůžete ho najít? Navrhněte sami sebe! Dodejte kožený náramek pro chladný a luxusní vzhled. Vyřezávejte tento náramek s názvem a malým designem, aby byl jedinečný. Máte raději náramek s fotkami? Náramek s cvaknutím je kožený náramek, který můžete přizpůsobit tlačítky s obrázky. Náramek může být navržen se třemi různými tlačítky, které lze snadno změnit tak, aby vyhovovaly vašemu vzhledu.

Stříbrné náramky jsou k dispozici pro miminka a děti. Mají své jméno vyryté na náramek, aby bylo jedinečné a osobní. Tyto náramky jsou ideální dárek pro babyshower, společenství nebo narozeniny!

Kroužek na klíče

Pro každého, kdo hledá malý dárek s velkým významem, vyberte si osobní kroužek na klíče! Kroužek na klíče s Vaším jménem, oblíbenou fotografií nebo důležitým datem je skvělý dárek pro každou příležitost, například když někdo koupil nový dům nebo otevřel svůj vlastní obchod. Kroužky na klíče jsou k dispozici v různých tvarech. Například prstenec ve tvaru srdce . To je ideální dárek pro vašeho partnera na Valentýna. S personalizovaným kroužkem na klíče máte další důvod, proč neztratit klíče znovu!

Manžetové knoflíčky

Není to první věc, o které si myslíte, ale manžetové knoflíčky jsou skvělé dárky! Vydělal si někdo jen povýšení nebo začal podnikat? Pošlete jim sadu personalizovaných manžetových knoflíků! Na YourSurprise je super snadné vytvořit si jedinečný pár manžetových knoflíků sami! Mají oválné nebo obdélníkové manžetové knoflíky vyryté iniciálami pro elegantní a luxusní vzhled. Můžete je také navrhnout pomocí fotografie s vysoce kvalitním 3D kapalinovým objektivem. Všechny manžetové knoflíčky jsou v párech a jsou zasílány v luxusním boxu. Je to opravdu snadné vytvořit jedinečný a osobní dárek!

Rytý přívěsek

Udělejte si dárek opravdu úžasný a nezapomenutelný rytím přívěsek na náhrdelník nebo náramek. Toto krásné překvapení je určeno výhradně vámi! Nejlepší je, že je to super snadné! Přizpůsobte si své oblíbené přívěsky v uživatelsky příjemném editoru. Nechte si na přívěsku vyrýt jméno nebo fotografii, abyste vytvořili trvalou paměť. Touto přidanou láskou a pozorností k vašemu rytému přívěsku si jistě uděláte radost. Přidejte náhrdelník stejné barvy a máte mimořádný dárek pro narozeniny, výročí nebo Den matek.