Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Všechno Šperky a další dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 373 recenze
Lucie
na 08-01-22

"Rychlé dodání, krásné motivy. Na hrnečky jsem nikde hezčí nenašla. "

10 / 10
Martina
na 07-01-22

"Skvělá a velmi rychlá práce. "

10 / 10
Jana
na 07-01-22

"Jsem velmi spokojená,super komunikace, zboží dorazilo včas i v pořádku. . "

10 / 10

Personalizované šperky a doplňky

Pokud hledáš šperky, na které je možné gravírovat jméno nebo jiný text, u nás si máš z čeho vybrat. Jméno, iniciály, datum nebo jiný odkaz? Bez problémů, v našem online editoru je všechno možné! Pokud chceš raději vygravírovat fotografii, i to Ti s radostí uděláme.

Můžeš si vybrat z různých druhů šperků a v různých barvách, například v stříbrné nebo zlaté barvě nebo z pravého stříbra. Nabízíme prsteny, přívěsky různých tvarů a velikostí, náhrdelníky a náramky.

Přívěsek s vygravírovaným jménem, ​​textem nebo fotkou

Jedním z našich nejoblíbenějších šperků je přívěsek se jménem nebo počátečního písmena. Nabízíme přívěsky stříbrné a zlaté barvy, jakož i přívěsky z pravého stříbra. Přívěsky jsou k dispozici v různých tvarech, například ve tvaru srdce, kulaté nebo čtvercové. Dále nabízíme náhrdelníky s vodorovným nebo svislým pruhem, do kterého je možné vyrýt jméno nebo iniciály.

Věděli jste, že na přívěsek je možné dokonce vygravírovat fotografii? I ty si nech na přívěsek vygravírovat svou oblíbenou fotku dítěte nebo partnera. Používáme nejnovější techniky na gravírování fotografie na přívěsek a děláme to s velkou péčí a přesností. Typ fotografie, který se nejlépe hodí na gravírování, je ten, který má jasný kontrast mezi fotografovaným objektem a pozadím a se zdrojem světla přicházejícím zepředu.

Prsten pro muže a ženy

V rámci našeho sortimentu nabízíme krásné prsteny pro muže i ženy, na které je možné gravírovat iniciály dle vlastního výběru. Dámy si mohou vybrat z následujících velikostí: 15.5, 16, 16.5, 17, 17.5 a 18. Muži si mohou vybrat z následujících velikostí: 18.5, 19, 19.5, 20, 20.5 a 21. Prsteny jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního stříbra a mají prostor na vygravírovaný až 3 znaků.

Kožené náramky se jménem, ​​textem nebo fotografií

Pokud se Ti více líbí robustní šperky, zamiluješ se do našich kožených náramků. Jsou k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a mohou obsahovat až 25 znaků textu dle vlastního výběru. To znamená, že můžeš přidat jedno nebo více jmen, nebo jiný odkaz. Náramky jsou k dispozici v různých velikostech, díky čemuž jsou vhodné na každou velikost zápěstí.

Stejně jako ryté kožené náramky nabízíme kožené náramky, na které je možné přidat fotografie: posuvné náramky. Jsou k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a obsahují maximálně 3 složky, na které je možné přidat fotografie. Pokud chceš více složku na fotky které jsou umístěny na náramku, dají se objednat zvlášť.

Manžetové knoflíky s iniciálami nebo fotkami

Pro muže, kteří rádi nosí manžetové knoflíky s nabízíme personalizované manžetové knoflíky, na kterých se dají vyrýt iniciály. Můžeš si vybrat z oválných nebo čtvercových manžetových knoflíků vyrobených z antialergické nerezové oceli. Je možné vyrýt až 12 znaků.

Pokud chceš mít na manžetových knoflících raději fotku, i tuto možnost nabízíme. Můžeš si vybrat z kulatých, oválných nebo obdélníkových manžetových knoflíků. Fotka se na manžetové knoflíčky vytiskne v plných barvách a má jedinečný 3D vzhled.

Další doplňky, které gravírujeme

Kromě výše uvedených šperků nabízíme mnoho dalších doplňků, které lze personalizovat fotkou nebo textem, jako například:
* Pera
* Jmenovky nebo psí známky
* Klíčenky
* Pouzdra na vizitky
* Zapalovače