Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

31 nalezené dárky

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-5-2022

10 / 10
Quote icon

Všetko úplne super :-) MM

Mariana na 17-5-2022

10 / 10
Quote icon

Spokojenost s provedenim, komunikaci, dorucenim, nenapada mi nic. (krabicka s bonbony by mohla byt trosku vetsi :D)

Katarina na 13-5-2022

10 / 10
9.9

419 recenze

Zobrazit vše

Personalizované šperky a doplňky

Pokud hledáš šperky, na které je možné gravírovat jméno nebo jiný text, u nás si máš z čeho vybrat. Jméno, iniciály, datum nebo jiný odkaz? Bez problémů, v našem online editoru je všechno možné! Pokud chceš raději vygravírovat fotografii, i to Ti s radostí uděláme.

Můžeš si vybrat z různých druhů šperků a v různých barvách, například v stříbrné nebo zlaté barvě nebo z pravého stříbra. Nabízíme prsteny, přívěsky různých tvarů a velikostí, náhrdelníky a náramky.

Přívěsek s vygravírovaným jménem, ​​textem nebo fotkou

Jedním z našich nejoblíbenějších šperků je přívěsek se jménem nebo počátečního písmena. Nabízíme přívěsky stříbrné a zlaté barvy, jakož i přívěsky z pravého stříbra. Přívěsky jsou k dispozici v různých tvarech, například ve tvaru srdce, kulaté nebo čtvercové. Dále nabízíme náhrdelníky s vodorovným nebo svislým pruhem, do kterého je možné vyrýt jméno nebo iniciály.

Věděli jste, že na přívěsek je možné dokonce vygravírovat fotografii? I ty si nech na přívěsek vygravírovat svou oblíbenou fotku dítěte nebo partnera. Používáme nejnovější techniky na gravírování fotografie na přívěsek a děláme to s velkou péčí a přesností. Typ fotografie, který se nejlépe hodí na gravírování, je ten, který má jasný kontrast mezi fotografovaným objektem a pozadím a se zdrojem světla přicházejícím zepředu.

Prsten pro muže a ženy

V rámci našeho sortimentu nabízíme krásné prsteny pro muže i ženy, na které je možné gravírovat iniciály dle vlastního výběru. Dámy si mohou vybrat z následujících velikostí: 15.5, 16, 16.5, 17, 17.5 a 18. Muži si mohou vybrat z následujících velikostí: 18.5, 19, 19.5, 20, 20.5 a 21. Prsteny jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního stříbra a mají prostor na vygravírovaný až 3 znaků.

Kožené náramky se jménem, ​​textem nebo fotografií

Pokud se Ti více líbí robustní šperky, zamiluješ se do našich kožených náramků. Jsou k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a mohou obsahovat až 25 znaků textu dle vlastního výběru. To znamená, že můžeš přidat jedno nebo více jmen, nebo jiný odkaz. Náramky jsou k dispozici v různých velikostech, díky čemuž jsou vhodné na každou velikost zápěstí.

Stejně jako ryté kožené náramky nabízíme kožené náramky, na které je možné přidat fotografie: posuvné náramky. Jsou k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a obsahují maximálně 3 složky, na které je možné přidat fotografie. Pokud chceš více složku na fotky které jsou umístěny na náramku, dají se objednat zvlášť.

Manžetové knoflíky s iniciálami nebo fotkami

Pro muže, kteří rádi nosí manžetové knoflíky s nabízíme personalizované manžetové knoflíky, na kterých se dají vyrýt iniciály. Můžeš si vybrat z oválných nebo čtvercových manžetových knoflíků vyrobených z antialergické nerezové oceli. Je možné vyrýt až 12 znaků.

Pokud chceš mít na manžetových knoflících raději fotku, i tuto možnost nabízíme. Můžeš si vybrat z kulatých, oválných nebo obdélníkových manžetových knoflíků. Fotka se na manžetové knoflíčky vytiskne v plných barvách a má jedinečný 3D vzhled.

Další doplňky, které gravírujeme

Kromě výše uvedených šperků nabízíme mnoho dalších doplňků, které lze personalizovat fotkou nebo textem, jako například: * Pera * Jmenovky nebo psí známky * Klíčenky * Pouzdra na vizitky * Zapalovače