Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

10 Nalezené dárky

Personalizované peněženky

Žádný dárek není originálnější než ten, který jste vytvořili vy, protože je jedinečný a neopakovatelný. Přizpůsobení dárku přidáním jména nebo fotografie z něj udělá skutečně výjimečný dárek pro každou příležitost. Je to ideální dárek k Vánocům, narozeninám, ke Dni matek a otců... kdykoli se hodí! Kožené nebo ocelové pouzdro na karty nebo peněženka s kvalitním gravírováním, které je dárkem kombinujícím design, pohodlí a jedinečnost.

Peněženky s vaší fotografií

Čtyři různé peněženky, které lze personalizovat fotografií, ve třech různých barvách (černá, modrá a červená) a v malé nebo velké velikosti. Pro něj i pro ni si můžete vybrat z různých vzorů a přidat fotografii podle vlastního výběru, nebo se můžete rozhodnout vyplnit celou plochu tisku svou fotografií. Pohodlná a praktická, bez peněženky se neobejdete!

Personalizované pouzdro na karty

Pokud rádi cestujete nalehko, pak jistě víte, jak jednoduché, užitečné a nezbytné je pouzdro na karty. V ekologicky uvědomělém etickém světě můžeme začít tím, že hotovost zcela nahradíme kartami. Pouzdro na karty je elegantní, nenáročné a minimalistické. Je k dispozici v různých provedeních a pojme až 8 karet a mincí. Můžete si vybrat mezi hnědým nebo černým koženým pouzdrem na karty nebo kovovým modelem. Nejedná se o běžný dárek, ten náš si můžete přizpůsobit v online editoru na našich webových stránkách, kde můžete zadat jméno nebo text, který poté s velkou péčí a pozorností vyryjeme na kůži/kov, abychom vám nabídli tu nejlepší kvalitu a zážitek.

Personalizované kožené dárky

Naše kožené dárky jsou vyrobeny z rostlinně činěné plnozrnné buvolí kůže nejvyšší kvality. Hnědá barva jim dodává elegantní vzhled, takže se hodí pro každou příležitost. Váš dárek personalizujeme vyrytím na povrch kůže pomocí vysoce kvalitního laseru. Vámi zvolený design a text v online editoru bude replikován s maximální péčí. Kůže je přírodní produkt, což znamená, že každý dárek je skutečně jedinečný a může se mírně lišit od vzorových obrázků uvedených na stránce produktu.

Personalizované držáky karet ke Dni matek a otců

Peněženky a pouzdra na karty jsou dárkem, který rodiče nikdy nepřestane těšit. Buď proto, že stále nosí ty staré, pomačkané před deseti lety, nebo proto, že kožené peněženky a pouzdra na karty jsou velmi elegantním a vytříbeným estetickým doplňkem, a pak proto, že jsou jedněmi z nejlepších akumulátorů karet, průkazů a fotografií. Mnoho našich dárků lze přizpůsobit zábavným designům pro Den matek nebo Den otců, ale nabízíme také designy pro jiné příležitosti, jako jsou Vánoce a Valentýn. Darujte letos mamince, tatínkovi, babičce, dědečkovi, bratrovi nebo partnerovi dokonalý dárek na míru!