Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kožená peněženka s opaskem - se jménem

129 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Matná buvolí kůže
  • Peněženka + opasek
  • Vyryté jméno nebo iniciály

Specifikace dárků

Více informací o kožené peněžence:
Materiál: naolejovaná lovecká buvolí kůže
Rozměry: 11,5 x 9,5 x 2,3 cm
Barva: hnědá (koňak)
Obsah: prostor pro karty, fotografie, papír a mince
Zpracování: kvalitní laserové gravírování
Personalizace: jménem a/nebo textem

Více informací o opasku:  
Materiál: naolejovaná lovecká buvolí kůže
Barva: hnědá (koňaková)
Délka popruhu: 115 cm
Navíc: snadno se zkracuje

Užitečné informace: 
Kůže je přírodní produkt. V důsledku toho se váš dárek může mírně lišit od obrázků na webové stránce.

Udělejte někomu radost stylovou koženou peněženkou se jménem a opaskem

Hledáte speciální dárek pro muže? Potom překvapte personalizovanou koženou peněženkou a páskem. Set z buvolí kůže jistě osloví Vašeho přítele, manžela, bratra, otce či dědečka. Na zadní stranu peněženky Vám vygravírujeme design, jméno nebo text, aby se dárek stal ještě osobnějším. Je hezké dát na povýšení, výročí, promoci nebo narozeniny.

Prostorná peněženka obsahuje deset přihrádek na karty, dvě uzavřené přihrádky na mince a dvě přihrádky na bankovky. Opasek je dlouhý 115 cm a má nastavitelnou velikost. Oba předměty jsou vyrobeny z nejkvalitnější matné buvolí kůže. Peněženku je velmi snadné přizpůsobit. V našem editoru si vyberete design a poté k designu přidáte jméno nebo jiný text. Když jste s konečným výsledkem spokojeni, pustíme se do práce v naší dárkové dílně. Design do peněženky vyryjeme pečlivě a precizně.

Chcete si objednat peněženku s páskem ve větším počtu? Pro množství od 18 kusů kontaktujte prosím naše obchodní oddělení přes kontaktní formulář ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?