Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kapsička na mobil se jménem

63 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Praktické pro vaše základní potřeby
  • S peněženkou
  • Vygravírované jméno nebo iniciály

Specifikace dárků

Více informací o kožené tašce na telefon:
Materiál: odolná imitace kůže (PU)
Rozměry:  20,5 x 11,2 x 4,5 cm
Rozměry přihrádky na telefon: 14 x 7 x 1,5 cm
Barva: hnědá (koňaková)
Zpracování: vysoce kvalitní laserové gravírování
Přizpůsobení: jménem a/nebo textem 
Užitečné doplňky:
- přihrádky na osm karet
- velké přihrádky na bankovky
- samostatná přihrádka se zipem na mince
- nastavitelný ramenní popruh
 

S tímto pouzdrem na telefon se jménem budete mít všechny své nezbytnosti vždy po ruce.

Někdy nepotřebujete velký batoh, ale chcete si s sebou vzít ty nejnutnější věci, jako je telefon a peněženka. Potom je řešením tato krásná taška na telefon v koňakové barvě! Super praktické například během dne nakupování, koncertu nebo jiné noci. Taška obsahuje jak kapsu na mobil, tak i peněženku na zip. A příjemný je, že si do tašky můžete nechat vygravírovat design dle vlastního výběru. Přidejte na ni jméno osoby, jejíž tašku darujete.

Taška je vyrobena z odolné imitace kůže. Kapsa na telefon se zapíná na magnetický patentní knoflík, prostorná peněženka je na zip. Brašna na telefon je vybavena délkově nastavitelným ramenním popruhem. Popruh můžete také odpojit od tašky. Přizpůsobení tašky pro vaše potřeby je velmi jednoduché. V editoru si výsledek vytvoříte a text hned vidíte na kapse. Když budete s konečným výsledkem spokojeni, opatrně se pustíme do práce v naší dárkové dílně. Stačí chvilka a taška bude doručena Vám nebo na obdarovanou adresu.

Chcete si objednat větší počet tašek na telefon? Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?