Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Všichni často používáme klíče, takže když si necháte vytvořit klíčenku na míru, budete mít praktický dárek pro sebe i svého blízkého a budete se z něj těšit každý den. Vyberte si z bohatého sortimentu klíčenek různých tvarů a materiálů, s dávkou osobitosti v podobě fotografie a/nebo textu dle Vaší volby.

34 Nalezené dárky

Klíčenka s fotografií nebo křestním jménem

Jestli existuje něco, co všichni potřebujeme a bez kterého se neobejdeme, je to kroužek na klíče! Někteří z nás k němu připevňují pouze jeden klíč, jiní jich mají s mnoha dalšími doplňky prakticky tisíc. Klíčenka je nezbytným doplňkem, který lze s trochou originality proměnit v něco pěkného a zábavného.

S Yoursurprise můžete nabídnout personalizovanou klíčenku, která vyhovuje každému člověku, máme mnoho designů, materiálů a možností přizpůsobení.

Vytvořte si unikátní klíčenku s fotografií nebo jménem dle vašeho výběru. Klíčenka je ideální dárek: malý dárek s velkým poselstvím! V sortimentu máme několik klíčenek, jako je klíčenka ve tvaru srdce, zlomené srdce (sada dvou klíčenek), klíčenky s fotkou, klíčenky s plyšem nesoucí křestní jméno nebo kožené klíčenky ve tvaru srdce. Všechny naše klíčenky lze personalizovat nahráním fotografie nebo přidáním křestního jména. Je to skvělý dárek pro vaši nejlepší kamarádku, maminku nebo přítele! Koho překvapíte personalizovanou klíčenkou?

Přívěšek na klíče s fotografií

Foto klíčenka je super originální dárek. Tvar a velikost přívěsku na klíče si zvolíte sami. Poté do editoru přidejte svou nejkrásnější/nejbláznivější nebo nejvtipnější fotografii, kterou chcete mít vytištěnou na klíčence. Vaši fotografii můžeme vygravírovat na klíčenku nebo vytisknout. Velmi oblíbené jsou klíčenky ve tvaru medailonu. Můžeme vám také vyrobit slavný obdélníkový plastový kroužek na klíče s fotografií. Nezáleží na tom, jakou fotku na klíčenku dáte: fotku svých dětí, milence, kočky nebo psa, všech vnoučat...

Tip: Klíčenka s fotkou pro dědečka a babičku

Klíčenka s fotografií je skvělý dárek pro prarodiče. Udělejte si pěknou fotku se všemi vnoučaty a vyrobte jim klíčenku. Svou roztomilou rodinku mohou sledovat každý den!

Klíčenka s křestním jménem

Kromě foto klíčenky si můžete navrhnout i vlastní jmenovku. Sortiment se pohybuje od kožených až po stříbrné přívěsky na klíče, do všech lze vyryt jméno. Tip: Objednejte klíčenku se jménem pro celou svou rodinu, abyste na první pohled viděli, kdo vlastní který přívěsek! Pokud chcete někomu velmi výjimečnému (svému příteli!) darovat roztomilou klíčenku, vyberte si klíčenku s plyšovou hračkou. Na tričko malé plyšové žirafky, medvěda nebo pejska si můžete nechat natisknout své jméno nebo jméno někoho jiného.

Přívěsek na klíče s půlsrdíčky

Dalším dobrým nápadem je sdílet klíčenku s partnerem. S touto dvojitou klíčenkou, která po spojení tvoří srdce, dáte najevo, že k vám skutečně patříte. Nebo sdílejte poloviční srdce se svým nejlepším přítelem, abyste jim ukázali, jak je pro vás vaše přátelství důležité. Každá polovina klíčenky může být vyryta jménem nebo textem. Během okamžiku budete mít speciální dárek pro toho, koho milujete!

Klíčenka jako kolaudační dárek!

Získání klíčů od vlastního domu je jedním z nejvíce vzrušujících období, zvláště pokud je to poprvé, co žijete sami nebo jako pár. Lidé mají tendenci nepřemýšlet o koupi klíčenky, ale je to skvělý dárek pro kolaudaci. Pokud chcete svému partnerovi darovat náhradní klíče od domu, personalizovaný přívěsek na klíče se speciálním věnováním je skvělý způsob, jak ho pozvat, aby sdíleli váš domov. Jste připraveni se odvážit a začít sdílet své zvyky? Nesdílejte ty špatné, jako je krádež klíčů od domu..... Přizpůsobte si přívěsky na klíče, abyste se vyhnuli nepříjemnostem.

Váš přítel, sestra nebo bratr brzy obdrží klíč od svého nového domova a chcete jim dát milý a osobní kolaudační dárek? Pak je foto klíčenka to, co hledáte! Vyberte fotografii, na které vy dva stojíte, a upravte ji v online editoru fotografií. Protože je konečný výsledek absolutně špičkové kvality, klíčenka vydrží dlouho.

Personalizované klíčenky pro každou dobu

Pokud znáte někoho, kdo se chystá koupit nové auto nebo si právě udělal řidičský průkaz, není lepší dárek, než mu pořídit personalizovanou klíčenku do auta! Není lepší způsob, jak oslavit elektrizující fázi předávání klíčů.

Může to být také perfektní dárek k oslavě řidičského průkazu na skútr nebo motorku. Můžete spárovat zábavnou fotografii s personalizovanou klíčenkou na motorku a překvapit nového jezdce věcí, kterou bude mít vždy u sebe!

Přívěsek na klíče je ten předmět, který si nekupujete pro sebe, ale který je nemožné nemít; může vám to ušetřit hodiny prohrabávání se v tašce. Je to také ideální dárek pro roztržité, ty, kteří zase ztratili klíče od domu... Konečně jsou tu romantici, ti, kteří se prostě nedokážou odtrhnout od lidí, které milují. Pro každého, kdo potřebuje novou klíčenku, si ji můžete přizpůsobit a přidat hodnotu k takovým běžným předmětům. Můžete napsat větu od srdce, jméno osoby nebo dokonce vložit fotografii a voilá.

Kožený kroužek na klíče

Kožené přívěsky na klíče přicházejí v různých tvarech a barvách. Máte například koženou klíčenku s fotkou, ale také koženou klíčenku s momentkou ve tvaru srdce. Koženou část lze snadno vyjmout a změnit podle nálady nebo vkusu, pokud jich máte několik. Na naše kožené kroužky na klíče můžeme vygravírovat jakékoli křestní jméno.

Vyrobte si vlastní klíčenku

Rádi byste si vyrobili vlastní přívěsek na klíče, ale nemáte na to dostatek kreativity? Žádný problém ! YourSurprise vám pomůže! V našem online editoru si můžete rychle a snadno navrhnout unikátní klíčenku s vlastní fotografií, textem nebo logem! Vyberte si jeden z našich krásných kožených přívěsků na klíče a začněte s přizpůsobením!

Levná, ale účinná klíčenka

Krása této klíčenky spočívá v tom, že přichází za velmi rozumnou cenu bez kompromisů v kvalitě. Tato funkce z něj dělá perfektní volbu pro ty, kteří hledají levný malý dárek.

Nabízíme levné přívěsky na klíče přizpůsobené vaší fotografií, jménem a/nebo textem. Věděli jste, že ke své objednávce můžete přidat také mapu zdarma? Tímto způsobem jej můžete odeslat přímo příjemci.

Kroužky na klíče s vaším logem k propagaci vašeho podnikání

Klíčenky jsou nejen pěkným dárkem pro přátele a známé, ale také skvělou vychytávkou pro propagaci vašeho podnikání. Klíčenky s logem můžete nakupovat hromadně, abyste získali slevu na konečný produkt a mohli své logo distribuovat levně, ale efektivně. Ideální dárek na události, slavnostní chvíle nebo jen tak, aby se vaše firma dostala na rty!

Potisk na kroužku na klíče je velmi jednoduchý. Přidejte své logo do našeho editoru a my ho za vás vytiskneme na klíčenku!