Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

6 Nalezené dárky

Bavlna taška s vlastním designem nebo jménem

Bavlna tašky jsou v kurzu. Netřeba se tomu divit, vždyť v dnešních časech se lidé snaží nakupovat udržitelnější a používat co nejméně plastů. Taková taška se pomalu stává nezbytností.

Bavlna taška s vlastním jménem nebo designem

Na stránce YourSurprise si můžete navrhnout vlastní bavlnou tašku. Na výběr máte tři barvy: bílou, černou nebo přírodní. Do našeho nástroje úpravu zadejte vlastní text nebo si vyberte některý z dostupných návrhů.

Bavlna taška s monogramem

Bavlna tašky s jedním písmenem jsou velmi populární: zadejte první písmeno svého křestního jména. V našem nástroji pro úpravu najdete všechny písmena abecedy v různých stylech, takže vaše taška bude opravdu originální.

Bavlna taška s fotografickou koláží

Máte spoustu pěkných fotografií a chcete někomu darovat originální dárek? Navrhněte bavlnou tašku s koláží z vlastních fotek. Počet fotografií si můžete vybrat. Dokonce si můžete nechat potisknout i nápis nebo jméno.

Plátená taška s letnou potlačou

Chystáte sa na pláž a chcete zapôsobiť plážovou plátenou taškou? Vyberte si svieži letný dizajn a hor sa k vode.

Plátené tašky ako firemný darček

Hľadáte pekný darček, ktorým by ste potešili svojich klientov? Čo poviete na plátenú tašku s logom vašej firmy alebo so zábavným sloganom? Takéto tašky je radosť rozdávať, ale aj dostávať. Okrem toho sú šetrné k životnému prostrediu, pretože nahrádzajú plastové tašky.

Plátené tašky ako súčasť marketingu

Plátené tašky sú okrem toho veľmi pekné a dajú sa použiť na marketingové účely. Rozdávajte ich na veľtrhoch, konferenciách alebo iných podujatiach. Možno sa nájdu aj nejakí sponzori, ktorí by do tašiek pridali nejaké reklamné predmety, a premenili ich tak na udržateľný reklamný balíček.

Plátená taška superhrdinu pre vašich zamestnancov

Pracujú vaši zamestnanci vo dne v noci? Sú pre vás skutočnými superhrdinami? Prekvapte ich plátenou taškou s nápisom SUPERHERO, pekným obrázkom a ich menom. Vaši zamestnanci sa takémuto darčeku určite potešia a navyše sa tašky môžu stať zberateľskými úlovkami.