Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vlastní sada zavazadel Princess

57 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Další informace o sadě fotografií: 
Sada: 1 ruční kufr, kufr XL a XXL 
Make: Princess Traveler 
Materiál přední: 100% polykarbonát 
Materiál zpět: ABS 
Materiál potisku: polypropylen o tloušťce 0,4 mm 
Vlastnosti inkoustu: UV odolné, šetrné k životnímu prostředí a vodotěsné 
Kola: 4 kolečka 

Princess photo kufr - Kabiny: 
Rozměry*: 51 x 35 x 20 cm (velikost kabiny) 
Hmotnost (prázdná): 2,6 kg 
Obsah: 36 litrů

Princess photo kufr - XL: 
Rozměry*: 67 x 46 x 24 cm 
Hmotnost (prázdná): 4 kg 
Obsah: 66 litrů 

Princess photo kufr - XXL: 
Rozměr*: 77 x 52 x 27 cm 
Hmotnost (prázdná): 6 kg 
Obsah: 102 litrů 

*Poznámka: Rozměry se vztahují na kufr včetně koleček a zasunuté rukojeti.

Návod k obsluze kombinační zámek 
Zámek je nastaven na 0-0-0. Stiskněte tlačítko na boku a držte ho stisknuté, otáčejte kolečky a nastavte 3místný kód. Uvolněte tlačítko na pravé straně a váš kód je nastaven. Během nastavování se ujistěte, že tlačítko není uvolněno. 

Snadno vytvořit unikátní super lehké vlastní princezny zavazadla s vaší fotografie!

Chystáte se na dovolenou s celou rodinou, nebo hledáte pohodlnou batožinu pro výlet na město nebo na dovolenou? Pak je tato sada Princezna Traveler foto kufr právě to, co potřebujete! Můžete snadno udělat kufry unikátní s vaší nejkrásnější fotografie. Můžete snadno navrhnout osobní kufr pro každého člena rodiny. Tento vlastní kufr sada je také originální překvapení pro novomanželský pár, jak mohou jít na líbánky ve stylu. Super užitečné pro zkušené (světové) cestovatele, ale tyto kufry jsou také ideální pro služební cesty!

Sada zavazadel Princess Traveler se skládá ze 3 kufrů, vše s krásným obrázkem. Kufry mají kombinovaný zámek TSA a mají kvalitní zipy. Jednoduše uložíte sadu naskládanou do sebe, takže zabírají málo místa. Vzhledem k tomu, že kufry Princess jsou super lehké, můžete si vzít na váhu další váhu nebo přivézt více suvenýrů. Volné vložky také zajišťují, že můžete kdykoliv změnit obrázek ve svém vlastním kufru s novou fotografií z dovolené, koláž nebo povídání. Začněte a navrhněte si osobní zavazadlový set!

Princess Traveler je holandská značka s mezinárodním stylem. Značka nabízí širokou škálu cestovních a sportovních potřeb. Cenově dostupný luxus, kvalita, spolehlivost a inovace produktů mají pro společnost zásadní význam. Vyznačují se inovacemi, použitím holandského designu a použitím vysoce kvalitních materiálů. Princezna Traveler je známá především svým mimořádně silným, lehkým zavazadlem. Pozor: personalizovat lze pouze přední část/vložku

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?