Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dřevěná třídicí hra Trixie se jménem

10 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Klasická hra s osobním nádechem
  • Vysoce kvalitní laserové gravírování
  • Udržitelné, vzdělávací a osobní

Specifikace dárků

Více informací o gravírované dřevěné třídící hře:
Značka: Trixie
Materiál: kvalitní 100% FSC ® certifikované bukové dřevo
Rozměry: 15 x 15 x 15 cm
Hmotnost: 750 gramů
Personalizace: gravírování textu 
Barva gravírování: dřevo 
Obsah: krabička s tvary, čtyři zvířátka a dvanáct tvarů, které můžete vkládat a vybírat z krabice s tvary

Extra:   
- všechny barvy jsou na vodní bázi a bezpečné pro kojence.
- dřevo je přírodní produkt, proto se váš dárek může mírně lišit od vzorové fotografie.
- vhodné pro děti od 18 měsíců< 

Bohužel, z technických příčin nelze zpracovat azbuku, turečtinu nebo speciální znaky.

Nechte dítě učit se hrou s jeho vlastní dřevěnou třídicí hračkou!

Je čas poohlédnout se po dárku pro svého synovce, dívku od vedle nebo prcka nejlepší kamarádky. Chcete dát dárek, ze kterého se bude dlouho těšit, ale zároveň stimuluje rozvoj. Naše dřevěná třídící hra se jménem je perfektní dárek! S touto edukativní hračkou si děti mohou zlepšit jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko a zároveň se dozvědět více o různých tvarech a barvách. Tato přizpůsobitelná hra je fantastickým dárkem na Vánoce, pro těhotnou ženu nebo k překvapení svého vlastního miminka.

Dřevěná třídící hra Trixie se jménem je vyrobena z kvalitního 100% FSC® certifikovaného bukového dřeva, díky čemuž je nejen krásná, ale také odolná. Krabička s tvary, čtyři roztomilá zvířátka a dvanáct tvarů poskytují nekonečnou zábavu. A co je nejlepší, hru si můžete přizpůsobit svým jménem nebo textem dle vlastního výběru a vytvořit tak opravdu speciální dárek. Vysoce kvalitní gravírování zajišťuje, že vaše přizpůsobení zůstane vždy patrné i po intenzivní zábavě z hraní.

Vyrobit si vlastní krabičku ve tvaru dřeva Trixie je snadné! Přidejte své jméno nebo text dle vlastního výběru v našem online editoru a odešlete objednávku. Vaši personalizaci vyryjeme do dárku s velkou péčí a následně pošleme na Vámi požadovanou adresu. Ať už na narozeniny, pro nové miminko, na dovolenou nebo jen tak, tyto hračky vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Vyberte si zábavu, kreativitu a personalizaci s naší Trixie dřevěnou třídící hrou se jménem!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?