Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Čokoholici sjednoťte se! Ve společnosti YourSurprise máme vše, co potřebujete na uspokojení mlsných jazýčků, v podobě široké škály čokoládových dárků na míru od čokolád s fotografií po značkové dárky od Toblerone, KitKat a Milky.

58 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 58 dárků

Personalizovaná čokoláda a sladkosti na každú príležitosť

Určitě máme všichni v životě alespoň jednoho čokoholiků, ať už je to milovaný člověk, kolega nebo vy sami. Čokoláda je samozřejmě odpovědí na mnoho věcí; oslava lásky, uklidňující lámání srdce nebo dokonce jen léčení se po dobrém nebo špatném dny. Schoulit se se šálkem čaje a nějakou čokoládou není nikdy špatný nápad. Ať už jde o bílou, tmavou nebo mléčnou čokoládu, nenajde se téměř nikdo, kdo by nebyl rád, kdyby dostal čokoládový dárek. Naše čokoládové dárky je možné doručit přímo na adresu příjemce, v slavnostním obalu a včetně osobní kartičky s odkazem. Pokud si nejste jisti, kdy bude příjemce zásilky doma, aby převzal balík, jděte na čokoládový dárek, který se vejde do jeho poštovní schránky. Ke každému dárku je možné přidat osobní kartičku s odkazem, aby příjemce věděl, od koho je jeho dárek.

.

Čokoláda pro něj, pro ni, pro ně .. pro každého!

Máme k dispozici tolik přizpůsobených čokoládových dárků, že si opravdu každý najde něco a pro každou situaci. Čokoláda pro vašeho otce, mámu, bratra, sestru, jako svatební stužka nebo jako poděkování vašemu sousedovi. Nejlepší na tom je, že každý dárek je možné přizpůsobit pomocí fotografie a / nebo textu dle vašeho výběru, což jej činí jedinečným. Nabízíme vynikající čokolády v luxusním dárkovém balení, ale máme také mnohem více a více jedinečných dárků. Nechali jste si někdy vytisknout svou oblíbenou fotografii na čokoládu? Nebo jste poslali čokoládový telegram? Hádáme, že pravděpodobně ne!

Darování personalizované čokolády

Všechny čokoládové dárky v našem sortimentu můžeme přizpůsobit, což znamená, že vždy budete mít originální dárek. Nejen jakákoliv stará čokoláda, ale čokoláda s fotografií, jménem, ​​textem nebo designem dle vašeho výběru. Od chutných foto čokolád až po naše čokoládové telegramy, se každý čokoládový dárek může stát fotografickým nebo textovým dárkem. Vaše fotografie nebo text budou na čokoládě vytištěny s velkou péčí a pozorností, přičemž bude plně jídla a chutná. Nabízíme čokoládové dárky v různých příchutích a tvarech, například chutné čokolády Milka ve tvaru srdce nebo obrovská tyčinka Toblerone s hmotností ohromných 4,5 kg. Pokud hledáte čokolády s nimiž se podělíte, jděte na jednotlivě balené čokolády. Můžeme přidat vaši fotografii na každou čokoládu, což z nich dělá dokonalou pochoutku na sdílení v kanceláři nebo na večírcích. Dalším originálním nápadem je vytvořit čokoládové puzzle nebo čokoládovou kartu s vaší fotografií, kterou si vyberete. Pokud hledáte vynikající čokoládový dárek, v obchodě YourSurprise najdete perfektní čokoládový dárek pro každý rozpočet.

Posílání čokoládového telegramu

Náš čokoládový telegram je skvělým dárkem, pokud chcete někomu poslat sladkou zprávu. Vyberte si ze 14 až 60-písmenových telegramů, k odeslání své zprávy. Nejmenší telegram sestává ze 14 písmen a je jako stvořený pro krátkou zprávu. Pokud máte více co říci, jděte na náš 60-alfa telegram. Každé písmeno je samostatná čokoláda Čokoládový telegram je úžasný způsob, jak dát rodičům vědět, že budou prarodiči! Tip! Přidejte svým rodičům další překvapení zamícháním písmen, spíše než jim dáte čokoládový telegram Čokoládový telegram si můžete objednat se zábavnou dárkovou plechovou krabicí, pokud chcete. Tato dárková plechová krabička obsahuje 35 čokoládových písmen.

Prohlédněte si naše čokoládové telegramy> >

Čokoládové puzzle s vaší fotografií v luxusní krabici

Chutný dárek pro prarodičů, na první Den matek nebo na Valentýna; naše dárková plechová krabice na čokoládu. Vymačkáme jednu fotografii na několik čokolád, čímž vznikne jakási puzzle. Můžete dokonce rychle promíchat čokolády, aby to pro příjemce představovalo výzvu a další překvapení. Vyberte si z tvrdých čokolád nebo pralinek.

Prohlédněte si naše čokoládové puzzle> >>

Personalizovaná čokoládová pohlednice s blahopřáním

Překvapte pravého čokoholiků zábavným čokoládovým blahopřáním. Čokoládová karta s blahopřáním je jeden pevný kousek čokolády o rozměrech přibližně 16 x 10 cm. Můžete přidat jednu velkou fotografii a osobní zprávu, která se vytiskne na čokoládovou kartu. Karta sestává z mléčné čokolády s vrchní vrstvou bílé čokolády. Čokoládová karta s blahopřáním je skvělým způsobem, jak oznámit své těhotenství rodině a přátelům, přidáním své fotografie z ultrazvuku nebo sdělit své zásnuby. Prarodiče by velmi rádi dostali chutnou čokoládovou kartu s blahopřáním s fotografií jejich vnoučat. Perfektní dárek do poštovní schránky! Čokoládová karta s blahopřáním je také skvělým způsobem, jak svým zaměstnancům trochu ocenit veškerou jejich tvrdou práci

Prohlédněte si naši čokoládovou pohlednici s blahopřáním> >

Jednotlivě zabalené čokolády na sdílení

Pokud hledáte čokolády, o které se chcete podělit nebo jejich rozdat, a chtěli byste, aby byli jednotlivě balené i přizpůsobené, jděte na naše jednotlivě balené čokolády. Perfektní jako svatební stužky. Vyberte si z tvrdých čokolád nebo pralinek..

Prohlédněte si naše jednotlivě balené čokolády>> >

Čokoládový adventní kalendář

Od konce října naleznete na našem webu naše zábavné adventní kalendáře plněné lahodnou čokoládou. Adventní kalendář si můžete přizpůsobit fotografií dle vašeho výběru. Krásný dárek, kterým překvapíte milovanou osobu začátkem prosince!

Prohlédněte si náš adventní kalendář>>

Foto na čtverečních čokoládách

Pro ty, kteří milují pralinky nebo čokolády, máme možnost přizpůsobit 15, 24 nebo 60 pomocí fotografie dle vašeho výběru, přičemž stejná fotografie je vytištěna na každé jednotlivé čokoládě. Skvělý dárek na sdílení s kolegy nebo velkými skupinami. Chcete-li sdělit své těhotenství kolegou originálním způsobem, vytvořte zábavnou zprávu, která bude umístěna na každou čokoládu!

Prohlédněte si naše čokolády>>

Foto na čokoládových srdíčkách

Pokud máte někoho rádi až na Měsíc a zpět a chtěli byste ho překvapit lahodnou čokoládou, nechte si vytisknout svou oblíbenou fotografii na čokoládové srdíčka nebo na jedno velké čokoládové srdce. Můžete si vybrat z tvrdé čokolády nebo čokolády s pralinkový nádivkou. Úžasný dárek na Den matek, na Valentýna nebo jen tak.

Prohlédněte si naše velké čokoládové srdce> >>

Čokolády v luxusní dárkové krabici s přizpůsobeným obalem

Pokud byste chtěli překvapit milovanou osobu chutnými čokoládami v různých příchutích a s různými druhy náplně, vyberte se do naší luxusní krabice s čokoládami. Vymačkáme vaši fotografii na nádherný obal a můžeme přidat i osobní zprávu. Čokolády jsou uvnitř zábavné dárkové krabice a obsahují příchutě jako exotický ibišek-pomeranč a tradiční pralinka.

Prohlédněte si naši luxusní krabici s čokoládami>

Foto na čokoládových čtverečcích

Pokud chcete, aby byla vaše fotografie vytištěná na čokoládách, můžeme nabídnout různé čokoládové čtverce. Každá čokoláda sestává z mléčné čokolády s vrchní vrstvou z bílé čokolády. Fotografie je vytištěna na všech čokoládách a všechny spolu zobrazují vaši fotografii.

Prohlédněte si naše čokolády> >>

Personalizovaná Toblerone čokoláda

Kdo by neměl rád tyčinku čokolády Toblerone? Na obal s klasickým vzhledem Toblerone můžeme vytisknout vaše jméno, osobní zprávu a fotografii dle vašeho výběru, což jej činí skutečně jedinečným. Pro skutečné čokoholiků nabízíme dokonce 4,5 kilovou čokoládu!

Zobrazit všechny dárky Toblerone> >>

Personalizovaná čokoláda Tony 's Chocolonely

Dalším skvělým dárkem je naše čokoláda Tony 's Chocolonely v přizpůsobené dárkové krabici. Do vnitřní a vnější strany krabice můžete přidat milý text a fotografii. Dárková krabice Tony 's Chocolonely je k dispozici ve dvou příchutích: mléčná čokoláda a karamel-mořská sůl.

Prohlédněte si naše dárkové krabice Tony 's Chocolonely > >>

Personalizovaná dárková krabice Milka

Pokud hledáte dárek, který bude vždy přinášet radost, překvapte jejich dárkovou krabicí s čokoládou Milka, která je k dispozici pro každou příležitost. Překvapte svou milou maminku dárkovou krabicí Milka ke Dni matek nebo si vytvořte přizpůsobenou dárkovou krabici Milka s tématem lásky pro vaši milovanou osobu. Všechny dárkové krabice Milka obsahují čokolády plněné lahodným jemným krémem z lískových oříšků a nugátu, který vám bude chutně vonět. Perfektní chutný dárek!

Prohlédněte si naše dárkové krabice Milka> >>

Nechte doručit čokoládu přímo na adresu milované osoby

Pokud chcete někoho překvapit chutnou čokoládou, ale nedokážete osobně odevzdat svůj dárek, nechte doručit dárek přímo na adresu milované osoby! Můžeme poslat jakýkoliv z našich dárků na adresu podle vašeho výběru, ať už je to chutná tyčinka Toblerone, dárková krabice Milka, dárková krabice Chocolonely, přizpůsobené čokolády nebo velikonoční vajíčka. Můžete dokonce přidat bezplatnou kartičku se zprávou, aby příjemce věděl, proč dostal tento dárek a od koho je.