• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Pivo dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 262 recenze
Soňa
na 29-07-21

"Čokoládky jsou úžasné a byl to dárek ke svatbě, který udělal ohromnou radost. "

10 / 10
Silvie
na 27-07-21

"Moc krásné, už se těším až to sestra rozbalí na narozeniny "

10 / 10
Jindra
na 25-07-21

"Všechno bylo super a rychlé a bez problémů, není co kritizovat. :-) "

10 / 10
Překvapení s vynikajícím pivem s personalizovaným štítkem jako dárek!

Personalizované piva s fotkou a textem

Pivní překvapení s osobní etiketou. Personalizovaná sada piv je skvělým tipem na dárek pro přítele, otce nebo manžela.
V našem sortimentu najdeš různé druhy pivních dárků: - dárkové sady obsahující různé druhy piva - různé značky piva v personalizované dřevěné krabici - různé značky piva v dárkové sadě včetně poháru s vygravírovaným jménem nebo textem dle vlastního výběru - sada na vaření piva s gravírovanými sklenicemi na pivo - sady různých druhů gravírovaných sklenic na pivo

Personalizovaná pivní souprava

Běžné piva jsou dostupné v každém obchodě. Náš sortiment je široký a můžeš si také vytvořit originální etiketu se jménem, ​​fotkou nebo vtipným nápisem. Příjemce takový originální nápad určitě překvapí.

Pivo v personalizované dřevěné krabici

Není nic jednoduššího, stačí vybrat fotku a text a přidat je do našeho online editoru. Tvůj design vytlačíme nebo vygravírujeme na vrch dřevěné krabice. Můžeš si vybrat z různých značek piva, jako například Duvel Moortgat, Westmalle Trip, La Trappe Isid'Or, La Trappe Quadrupel nebo Kasteel Cuvée Chateau.

Další fantastický dárek:

Sada - pivo s gravírovanými sklenicemi

Každý pivní fajnšmekr ocení pivní dárek v podobě sady s osobními sklenicemi. Tvůj návrh sklenic může obsahovat jméno příjemce nebo vtipnou zprávu. Kromě praktického aspektu sklenice na pivo to bude i skvělý suvenýr.

Nejen pro muže

Naše široká nabídka umožní překvapit své blízké na Den otců, narozeniny, bakalářské večírky, ale ani dámy nepohrdnou pivními pochoutkami. Možnost personalizace navíc dodá tomuto daru osobního šmrnc.
Nabízíme různé druhy sklenic na pivo, aby sis je mohl zkombinovat s vybranými pivy tak, aby tvořily souvislý celek. Díky gravíru to bude fakt jedinečný dárek. Použij náš editor a vytvoř dokonalou sadu pro každého milovníka piva!