Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaná dárková krabička se sladkostmi

Personalizovaná dárková krabice - sladkosti Look-O-Look

69 hlasování
Předobjednejte si tento produkt nyní! Očekáváme, že jej pro vás budeme moci vytvořit a odeslat na 28 června.
Náplň
Dodací údaje
  • Dárkový balíček s nejchutnějšími sladkostmi
  • S vlastním designem
  • Ideální pro každou příležitost

Specifikace dárků

Více informací o přizpůsobené dárkové krabičce na sladkosti:
Značka: Look-O-Look
Obsah: 1 sáček jahodových šňůrek Look-O-Look, 1 sáček Look-O-Look jahodové rolky , 1 sáček Look-O-Look šňůrek z lékořice 1 sáček Look-O-Look duhové rolky. Každý sáček obsahuje 125 gramů.
Rozměry dárkové krabičky: 30 x 9,7 cm
Personalizace: s fotografií, jménem, ​​textem a/nebo logem
Potisk: dokonalý a plnobarevný

Z technických důvodů není možné přidat azbuku, řeckou, asijskou, arabskou ani speciální znaky. Složení Look-O-Look Strawberry Laces: b> mouka, cukr, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina citrónová, kokosový olej, aroma, slunečnicový olej, koncentrát ze sladkých brambor, mrkvový koncentrát, emulgátor (mono- a diglyceridy z mastných kyselin), kakaové máslo
Alergeny: Obsahuje obiloviny obsahující lepek, pšenici

Složení Look-O-Look Lékořicové krajky:
Třtinový cukr melasa, PŠENIČNÁ mouka, cukr, glukózo-fruktózový sirup, dextróza, extrakt z kořene lékořice (2,5 %), kokosový olej, sůl, aroma, slunečnicový olej, kakaové máslo, emulgátor (mono- a diglyceridy z mast kyseliny), leštící a látka (karnaubský vosk)
Alergeny: Obsahuje lepek- obsahující obiloviny, pšenice

Složení Look-O-Look Strawberry Roll-ups:<
Cukr, glukózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina jablečná, kyselina citrónová, kokosový olej, sladký bramborový koncentrát, mrkvový koncentrát, plně hydrogenovaný řepkový olej, aroma, kakaové máslo
Obsahuje obiloviny obsahující lepek, pšenici


Složení Look-O-Look Rainbow Roll-ups: cukr, glukózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina jablečná , kyselina citrónová, kokosový olej, aroma, plně hydrogenovaný řepkový olej, kakaové máslo, sladký bramborový koncentrát , mrkvový koncentrát, barviva (brilantní modrá FCF, kurkumin)
Alergeny: Obsahuje obiloviny obsahující lep

 

Překvapte své blízké personalizovanou dárkovou krabičkou s cukrovinkami

Kdo by nemiloval sladkost, která je mixem mezi sladkým a kyselým? Této tradiční sladkosti je obtížné odolat a naše personalizovaná dárková krabička naplněná lahodnými kyselými rolemi Look-o-Look je perfektní chutnou pochoutkou pro každou příležitost. Kromě lahodného obsahu je na něm skvělé, že dárkovou krabičku lze přizpůsobit fotografií (fotky), jménem a/nebo zprávou dle vlastního výběru a vytvořit tak skutečně jedinečný dárek!

Obsahuje jeden sáček svitků s kyselou jahodovou příchutí (125 gramů), jeden sáček kyselých duhových svitků (125 gramů), jeden sáček z lékořice (125 gramů) a jeden sáček s jahodovou příchutí (125 gramů). Dost na to, abyste začali slintat! Přizpůsobení dárkové krabičky je snadné. Jednoduše přidejte fotografii(y), jméno a/nebo text dle vlastního výběru v našem online editoru. Váš návrh pak vytiskneme na dárkovou krabičku, perfektní obraz a plnobarevně, a poté jej odešleme na vámi zvolenou adresu!

V případě zájmu o velkou objednávku kontaktujte naše obchodní oddělení pomocí kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?