• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Všechno Letní dárkové předměty

Letní

Letní čas by mohl být nejlepší čas roku! Teploty stoupají, dny se prodlužují a obloha je modrá. Většina dětí má letní prázdniny. Většina dospělých také. Těšíte se také na tento slunečný čas roku? Vyplňte své dny relaxací na pláži, vychutnejte si osvěžující nápoje s přáteli a velké grilování na zahradě. Zaokrouhlili jsme pro vás ty nejlepší letní dárky.

Plážové doplňky

Hledáte chladné a jedinečné plážové doplňky? Osobní dárek je dárek pro vás! Vytiskněte si své jméno nebo fotografii na ručník, abyste se ujistili, že nikdo nebude krást vaše prvotřídní místo na pláži. Měkké ručníky jsou to, co potřebujete po plavání. Přineste si ručník, opalovací krém a láhev s vodou na pláž ve vlastní plážové tašce . Nikdo nebude mít stejný pytel jako vy, protože si můžete svůj vak navrhnout opravdu snadno. Dokončete svůj plážový vzhled s přizpůsobenými žabkami . Vyberte si jeden ze slunných návrhů a přidejte fotku a text. Začněte svátky!

Přizpůsobená zástěra

Po slunečném dni na pláži můžete být trochu hladoví. Na krásný den, jako je tento, si chcete vychutnat den naplno, tak proč ne jíst venku stejně? Vypadejte jako skutečný šéfkuchař BBQ s vlastní personalizovanou zástěrou . Není to jen zástěra, skutečná zástěra z BBQ! Tato zástěra je dodávána se špachtlí, vidličkou a párem kleští a rukavic. Zástěra i rukavice jsou snadno upravitelné v editoru. Vaše oblečení a ruce jsou chráněny před popáleninami a skvrnami. Oheň, že grilování!

Vlastní čepice

Všichni jsme tam byli; jste zapomněl dát na opalovací krém na první dny v létě s ošklivým spálením jako výsledek. Vždy slibujeme, že v příštím roce nebudeme dělat totéž. S vlastní čepicí je snazší udržet tento slib pro sebe. Po dni stráveném na pláži a slunném večerním grilování budete pravděpodobně potřebovat chránit hlavu a obličej před jakýmkoliv sluncem, aby se zabránilo spálení sluncem. Užijte si zábavný obrázek nebo text na čepici a máte letní příslušenství, které můžete nosit každý den!