• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
miffy
miffy - dětské příbory
miffy - Dětská zástěra
miffy - Pouzdro na telefon
miffy - nákupní taška - bílá
miffy - Kuchyňská zástěra
miffy - chléb deska
miffy s medvědem - chléb deska

miffy

Od „narození“ miffy v roce 1955 králíček ukradl naše srdce. miffy má celosvětovou slávu. Mnozí z nás vyrůstali o dobrodružstvích miffy a jejích přátel. Překrásná jednoduchost ilustrací a sladká a nevinná osobnost zajíčka tvoří výherní kombinaci. Protože kdo nemiluje miffy? Z tohoto důvodu jsou miffy tematické dárky populární pro každý věk! Přizpůsobte si miffy dárek opravdu snadné s názvem nebo fotografií, aby bylo zábavné a osobní dárek.

Miffy taška

Jste vy nebo vaše děti velkými miffy fanoušky? Přineste miffy s vámi a vaší rodinou všude! Miffy nákupní tašky dělat výlety do obchodu s potravinami super zábavu. Mít své jméno vytištěno na sáčku nebo si vybrat své oblíbené fotografie přidat do speciální miffy design.These miffy tašky jsou nejen skvělé jako nákupní tašku, ale také ideální taška pro spaní, denní péče a školy. Dejte této krásné miffy tašku jako dárek pro dítě nebo přítele na narozeniny, miminko nebo jako zpět do školy dárek.

pouzdro na telefon

Hledáte jedinečný a osobní dar? Dejte miffy fanouškovi originální miffy telefon případ ! Tento dárek zajistí, že váš telefon je vždy bezpečný a zároveň vypadá super roztomilý. Miffy telefon případy jsou k dispozici pro různé modely telefonů a v různých provedeních. Pouzdra na telefon jsou k dispozici ve stylově bílé nebo černé barvě, ale také v barvách podpisu miffy. Přidejte své jméno do designu, aby byl osobní dar. Každý miffy fanoušek předvede tento jedinečný telefon případ každou šanci dostat!
Mohu Vám pomoci?
1 s