Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

19 nalezené dárky

Personalizované dárkové sady na džin s tonikem

Pokud hledáte dárek pro milovaného člověka, který miluje chutný džin s tonikem, překvapte ho zábavnou dárkovou soupravou na džin s tonikem. Vytvořte si vlastní přizpůsobenou dřevěnou krabici nebo gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem..

Různé značky ginu

Existuje mnoho různých značek ginu, z nichž každý je dokonalý pro chutný džin s tonikem! Jedním z našich nejoblíbenějších džinů je Bombay Sapphire se svou mírně sladkou chutí a citronovým nádechem. Dále nabízíme Hayman 's, který je vyroben v Londýně a má ovocnou příchuť. Hendrick 's je anglický džin s intenzivní chutí. Bobby 's je holandský prémiový džin s náznaky jalovce, koriandru, citrónové trávy, kardamonu a pomerančové kůry. Všechny tyto lahodné džíny umožňují připravit chutné koktejly z ginu s tonikem.

Vaše vlastní přizpůsobená dřevěná krabice

Pokud hledáte dárek pro milovníka koktejlů, dárková sada na džin s tonikem je dokonalá! Vyberte si značku a přizpůsobte si dřevěnou krabici v našem online editoru. Přidejte svou oblíbenou fotografii, osobní zprávu a / nebo jméno obdarovaného a v okamžiku vytvořte tak svůj jedinečný dárek.

Váš vlastní gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem

Džin s tonikem byste si měli vychutnat ze správného skleněného poháru na džin s tonikem. Pokud to chcete udělat ještě zábavnějším, darujte gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem, přizpůsobený jménem dle vašeho výběru. Každému pravému fanouškovi ginu s tonikem se to bude prostě líbit! Protože přizpůsobení je vyrytá do skleněného poháru, je možné ho mýt v myčce nádobí.

Vytvoření nejlepšího koktejlu džin s tonikem Není nic lepšího než chutný džin s tonikem. Vše, co potřebujete na jeho přípravu, jsou správné množství ginu a toniku. Přidejte asi 50 ml ginu do 100 - 120 ml toniku, vhoďte několik kostek ledu, ozdobte limetkou nebo okurkou a užívejte si!

Džin s tonikem je nejchutnější, když si ho vychutnáte z vlastního gravírovaného skleněného poháru na džin s tonikem, na kterém je vaše jméno.