Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pokud hledáte perfektní dárek pro nadšence ginu, překvapte je vlastním jedinečným personalizovaným ginovým dárkem s jejich jménem, fotografií, logem a/nebo textem dle vašeho výběru. Dostupné jsou různé značky ginů s tištěným nebo gravírovaným designem.

17 Nalezené dárky

Personalizované dárkové sady na džin s tonikem

Pokud hledáte dárek pro milovaného člověka, který miluje chutný džin s tonikem, překvapte ho zábavnou dárkovou soupravou na džin s tonikem. Vytvořte si vlastní přizpůsobenou dřevěnou krabici nebo gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem..

Různé značky ginu

Existuje mnoho různých značek ginu, z nichž každý je dokonalý pro chutný džin s tonikem! Jedním z našich nejoblíbenějších džinů je Bombay Sapphire se svou mírně sladkou chutí a citronovým nádechem. Dále nabízíme Hayman 's, který je vyroben v Londýně a má ovocnou příchuť. Hendrick 's je anglický džin s intenzivní chutí. Bobby 's je holandský prémiový džin s náznaky jalovce, koriandru, citrónové trávy, kardamonu a pomerančové kůry. Všechny tyto lahodné džíny umožňují připravit chutné koktejly z ginu s tonikem.

Vaše vlastní přizpůsobená dřevěná krabice

Pokud hledáte dárek pro milovníka koktejlů, dárková sada na džin s tonikem je dokonalá! Vyberte si značku a přizpůsobte si dřevěnou krabici v našem online editoru. Přidejte svou oblíbenou fotografii, osobní zprávu a / nebo jméno obdarovaného a v okamžiku vytvořte tak svůj jedinečný dárek.

Váš vlastní gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem

Džin s tonikem byste si měli vychutnat ze správného skleněného poháru na džin s tonikem. Pokud to chcete udělat ještě zábavnějším, darujte gravírovaný skleněný pohár na džin s tonikem, přizpůsobený jménem dle vašeho výběru. Každému pravému fanouškovi ginu s tonikem se to bude prostě líbit! Protože přizpůsobení je vyrytá do skleněného poháru, je možné ho mýt v myčce nádobí.

Vytvoření nejlepšího koktejlu džin s tonikem Není nic lepšího než chutný džin s tonikem. Vše, co potřebujete na jeho přípravu, jsou správné množství ginu a toniku. Přidejte asi 50 ml ginu do 100 - 120 ml toniku, vhoďte několik kostek ledu, ozdobte limetkou nebo okurkou a užívejte si!

Džin s tonikem je nejchutnější, když si ho vychutnáte z vlastního gravírovaného skleněného poháru na džin s tonikem, na kterém je vaše jméno.