Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Den otců piva v dřevěném pouzdře - Westmalle

227 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Včetně plné velikosti láhve nejlepších piv
  • Luxusní dřevěná krabička s certifikátem FSC
  • Váš design v barevném tisku v kvalitě HD fotografií
  • Nejlepší dárek pro tvého otce

Specifikace dárků

Více informací o luxusním dřevěném pouzdře na pivo:
Přizpůsobení: fotografie, jména nebo koláže
Přizpůsobení: na dřevěném víku
Tisk: ostrý a v nejkrásnějších barvách
Rozměry pouzdra: 36,5 x 20,6 x 11 cm
Rozměry víka skříně: 35,6 x 18,9 x 0,3 cm
Pouzdro je vyrobeno z FSC certifikovaného dřeva

Více informací o pivu:
Značka: Westmalle
Obsah: 750 ml
Země původu: Belgie

Westmalle Triple
Procento alkoholu: 9,5%
Země původu: Belgie
Charakter: Westmalle Tripple má hlubokou, ale jemnou chuť s hořkým tónem. Vzhledem k velkému obsahu 750 ml má pivo mírně odlišnou chuť než v malých lahvích. Světlé, zlatožluté pivo má v tomto případě delší, sladší pachuť.

Westmalle Double
Procento alkoholu: 7,0%
Charakter: Westmalle Double má krásnou, červenohnědou barvu a bohatou ovocnou a bylinnou chuť.

Dejte svému otci tento velký den piva v luxusním tištěném případě!

Užívá si tvůj táta tu a tam pěkné studené pivo? Tento luxusní dárkový set Westmalle v dřevěném pouzdře je perfektním dárkem! Dřevěné pouzdro si můžete přizpůsobit svou oblíbenou fotografií, a to jak svým jménem, tak textem dle vlastního výběru. Opravdu jedinečné a osobní překvapení pro Den otců, jeho narozeniny nebo jen proto! S tátou, jako je ten váš, je tu vždy něco, na čem je třeba se těšit!

Luxusní dřevěné pouzdro je vyrobeno z FSC dřeva. To znamená, že váš nákup podporuje ochranu lesů. Pivní set se skládá z lahodné láhve Westmalle Double and Triple. Přizpůsobení vlastního tištěného piva je snadné! Jednoduše přidejte svou oblíbenou fotografii, jméno a / nebo text do jednoho z našich skvělých návrhů Den otců. Vytiskneme váš design na víko v plné barvě a ostré kvalitě. Vytvořte pro svého tátu dárek pro pivo!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?