Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklem
Den otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklemDen otců pivní dárková sada s rytým sklem

Den otců pivní dárková sada s rytým sklem

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a dovoluji si legálně koupit alkohol, datum narození: dd-mm-rrrr (povinné)

Brand beer
689 Kč
Obchodní objednávka
Lahodná láhev piva se speciálními rafinovanými brýlemi od Royal Leerdam
Váš text navždy vnikl do skla
Dárek k přípitku každou zvláštní příležitost

Specifikace dárků

Více informací o dárkové sadě s Den otců s rytým sklem:
Obsah: velká láhev Westmalle Tripple a ryté pivní sklo
Značkové pivní sklo: Royal Leerdam
Typ: Munique
Rytina: bílá, výsledek bude mírně odlišný od náhledu na webu

Westmalle Tripple
Obsah: 750 ml
Procento alkoholu: 9,5%
Země původu: Belgie
Charakter: Westmalle Tripple má hlubokou, ale jemnou chuť s hořkým tónem. Vzhledem k velkému obsahu 750 ml má pivo mírně odlišnou chuť než v malých lahvích. Světlé, zlatožluté pivo má v tomto případě delší, sladší pachuť.

Překvapte svého sladkého otce jedinečným dárkovým setem s rytým sklem!

Může se váš otec za čas opravdu těšit na chutné pivo a líbí se mu zejména ta speciální piva? Pokud ano, tento luxusní dárkový set se sklenkou je perfektní dárek pro Den otců. Nádherná dřevěná krabička obsahuje velkou láhev Westmalle Tripple a pěkné pivní sklo Royal Leerdam. Zvláštností na této dárkové soupravě je však to, že si můžete dát sklenici piva vyrytou pěkným designem a jménem svého otce. Překvapte svého otce, dědečka nebo tchána svým vlastním osobním dárkovým setem se sklem!

Vyberte si jeden z různých speciálně navržených návrhů Den otců a přidejte jméno svého sladkého otce. Po dokončení svého střihu zajistíme, aby váš design byl vyryt do sklenice na pivo v nejlepší možné kvalitě. Pivní sklo je vhodné do myčky, takže si tatínek může užít mnoho let v úžasném dárkovém daru. Jedinečný a osobní dar pro každého otce. Na zdraví táta!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?