Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein Chardonnay
Salentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein ChardonnaySalentein Chardonnay

Salentein Chardonnay

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a dovoluji si legálně koupit alkohol, datum narození: dd-mm-rrrr (povinné)

Dar
Personalizace
629 Kč
Obchodní objednávka
Váš design v barevném tisku v kvalitě HD fotografií
Nejjemnější vína, vybraná speciálně pro vás
Doplňte svůj dárek o luxusní dřevěnou dárkovou krabičku

Specifikace dárků


Více informací o tomto víně:
Jméno: Salentein Chardonnay
Země původu: Argentina
Druh vína: Bílé víno
Hroznová: 100% Chardonnay
Charakteristika: Sluneční a zlaté víno, argentinská třída ve vašem skle.

Chuť
Ještě další skvělé jméno v našem sortimentu, špičková Chardonnay a exponent hledané značky: Salentein. Dokonalá rovnováha mezi ovocnými a dřevěnými tóny se vyznačuje v tomto hladkém a šumivém Chardonnay. Můžete také ochutnat aroma hrušky, citrusů, medu, másla a karamelu. Bohatá paleta se odráží ve vašem skle, s plným tělem a dlouhou životností. Hrozny se sklízejí ručně a zpracovávají s využitím moderních poznatků a nejnovější technologie.

Příjemný návrh
Skutečný stolní společník pro ryby, bílé maso a drůbež. Také překvapivě dobré s telecím nebo vepřovým masem, v kombinaci se smetanovou omáčkou.

O tomto víně
Bodegas Salentein má zvláštní historii. Byl založen v roce 1992 holandským podnikatelem Mijndertem Pon (který se stal bohatým a slavným obchodem v automobilech Volkswagen). Rozhodl se zřídit vinici na jednom z vnějších horských pásem And.

Zvláštní je také samotná vinotéka, kterou navrhl slavný architekt Mario Day Arenas. Je postaven ve tvaru kříže, byly dřevěné sudy na víno skladovány 8 metrů pod zemí, aby víno mohlo dozrát za nejvhodnějších podmínek.

Vinice se nacházejí v srdci Alto Valle de Uco, ve výšce více než 1200 metrů. De půda je skalnatá a to udržuje půdu dobře odvodněnou. Noci jsou chladné kvůli horskému vzduchu sestupujícímu z And, dny jsou slunné a teplé. Výška, chladné noci a teplé slunečné dny dávají tomuto vínu silný charakter. Podnikání rodiny Pon dělá zbytek. Unikátní vinný vinný sklípek s celosvětovým úspěchem. Nyní si objednejte výhradně u YourSurprise.

Dej lahodnou láhev salentein chardonnay s fotkou a textovým štítkem jako dárek!

Překvapte své nejlepší přátele, partnery, rodiče, sousedy nebo příbuzné s krásnou lahví vína v krásném dárkovém balení. Nebo si vyberte naše luxusní dřevěné pouzdro s doplňkovým příslušenstvím nebo bez něj.

Udělej si svůj dárek extra zvláštní vytvořením jedinečné foto štítku nebo dárkové karty s vlastním osobním textem. Navrhování štítku je rychlé a snadné. Naše dodávky jsou rychlé a spolehlivé.

Další důležitou výhodou naší nabídky je, že si můžete objednat individuální láhev vína, s osobním fotografickým štítkem nebo bez něj. Tímto způsobem můžete objevovat požitky a kvalitu našich různých vín, aniž byste museli kupovat celou krabici.
Opravdu někoho překvapte tím, že mu dáte láhev lahodného vína!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?