Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dárková sada vína

Není nic lepšího než vychutnat si sklenku vína při večeři nebo sklenku vína doma na gauči po dlouhém dni v práci. Chcete překvapit skutečného milovníka vína jedinečným dárkem? Potom je dárková krabice vína přesně to, co hledáte. Ať už obdarovaný upřednostňuje červené, bílé nebo růžové víno, můžete si vybrat to nejlepší pro své potřeby nebo si dokonce zvolit balení na míru s více kombinovanými lahvemi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky personalizovaných vinných balíčků, podle druhu vína nebo přizpůsobení.

Personalizovaná krabice na víno s potiskem

Věděli jste, že krabici na víno si můžete přizpůsobit? Tímto způsobem darujete nejen láhev vína, ale můžete překvapit svého vzácného i jedinečným odkazem nebo fotografií.
Chystáte se zúčastnit oslavy výročí nebo oslavy odchodu do důchodu? Přizpůsobte si své přání na krabičce a zavzpomínejte si na všechny pěkné chvíle strávené spolu s vtipnou fotkou. Přizpůsobení obalu potiskem je opravdu jednoduché. Můžete si vybrat svůj vlastní design nebo upravit existující design v našem editoru přidáním textu, fotografie a / nebo jména. Hotový design vám vytiskneme na dřevo ostrými a trvanlivými barvami.

Gravírovaná krabice na víno

Pro elegantní výsledek si můžete svou krabici od vína přizpůsobit i textům, který vygravírujeme laserem. Design si můžete vybrat podle příležitosti, ke které chcete dárek doručit, ale máme také generické vzory, které se hodí na každou chvíli. Koneckonců, ne vždy potřebujete příležitost k tomu, abyste někoho obdarovali. Není tomu tak?

Balení vína a sklenic

Přizpůsobená balení vína jsou dostupná i ve formátu lahví a sklenic na víno. Přizpůsobte si svůj balíček a získejte dvě sklenky na víno a připravte se na přípitek! Krabice na víno mohou být personalizovány potiskem nebo gravírováním.

Dárková krabice na víno s personalizovanými skleničkami

Kromě obalů na víno si můžete vybrat také obal na víno s gravírovanými sklenkami. Tento personalizovaný box na víno se skládá z lahodné láhve vína a dvou personalizovaných skleniček. Aby byl dárek ještě speciálnější, můžete si vybrat design vašich sklenic a vygravírovat na ně jméno a/nebo text. Obdarovaný si tak bude moci připít opravdu jedinečným způsobem. Elegantní a originální dárek pro každou příležitost!

Více vína!

Ještě jste se nerozhodli pro nejlepší vínový dárek? Můžete si vybrat z naší nabídky červené, růžové a bílé. Nebo můžete svůj dárek zkombinovat is přizpůsobenými skleničkami. Podívejte se také na naše personalizované šampaňské jako dárek, který má styl.