Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Oslavte padesátiny ženy ve svém životě! Přizpůsobte jí dárek k 50. narozeninám fotografií, jménem a/nebo textem. Výběr jedinečných překvapení, která si můžete sami přizpůsobit.

218 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 218 dárků

Dárky k 50. narozeninám pro ni: jedinečné nápady, které si naprosto zamiluje

Padesátka je často velkou událostí jak pro ženy, tak pro muže. Vždyť je to půl století a mělo by se oslavit pozorností a dárky! Velkou otázkou pro většinu lidí, kteří tento milník slaví, je: co mám dát jako dárek k padesátinám ženě? Zde na YourSurprise vám chceme pomoci najít pro ni dokonalý dárek k 50. narozeninám. Sestavili jsme pro vás seznam nápadů na dárky, abyste mohli najít ten nejvhodnější pro ženu ve vašem životě! Všechny naše dárky k 50. narozeninám pro ni lze personalizovat fotografií, jménem a/nebo textem.

Netradiční dárek k 50. Narozeninám pro ženu

Dárek k 50. narozeninám pro ženu může být vlastně cokoli. Důležité je, aby se jí hodil, ať už do práce, domů nebo na její zájmy. Samozřejmě může záležet na vašem vztahu s oslavenkyní. Můžete být rodina, blízcí přátelé, ve vztahu nebo kolegové. Chceme vám pomoci zorientovat se v naší nabídce a najít pro ni osobní dárek k 50. narozeninám. Zde je několik nápadů:

 • Příjemná deka pro nejlepší kamarádku s fotografií
 • Balíček vína s gravírovanými skleničkami pro kolegyni
 • Termohrnek na kávu pro ženu, která je stále na cestách
 • Personalizovaný batoh pro dojíždějící do práce
 • Gravírovaná krabička na čaj pro milovnici čaje
 • Personalizovaný plánovač pro zaneprázdněnou maminku

Které vtipné dárky k 50. narozeninám pro ni existují?

Často máme radost z toho, že můžeme darovat něco, co vyvolá smích, zejména když si připomínáme něčí 50. narozeniny. Obvykle jde o společné vzpomínky, ať už je to fotografie nebo něco, co připomíná situaci, kterou jste společně zažili. Fotografie jsou jednou z nejlepších věcí, které lze do dárku zahrnout, a u nás na YourSurprise máte možnost vytvořit si personalizované dárky k 50. narozeninám s vlastní fotografií nebo fotografiemi.

Personalizace dárku k 50. narozeninám něčím, co jste zažili, je často třešničkou na dortu. Vyberte si fotografii s veselou vzpomínkou nebo vtipnou situací, kterou jste zažili, a přidejte ji k dárku, který plánujete darovat.

V našem sortimentu máme také výběr vtipných dárků, které vám pomohou vytvořit veselé překvapení. Potřebujete inspiraci? Ponožky s fotkou; personalizované tanga s fotkou nebo jménem; roztomilý králíček s obličejem a mnoho dalších!

Které luxusní dárky k 50. narozeninám pro ženy existují?

Luxusní dárek k 50. narozeninám, který žena dokáže ocenit, se samozřejmě liší. Pro jednu ženu to může být wellness balíček péče o pleť, pro jinou čokoláda s osobní fotografií a pro další třeba luxusní láhev šampaňského. Samozřejmě záleží na tom, co je pro obdarovaného luxusem. Je to dárek, který stojí víc, nebo dárek, který si může užít a zároveň si dopřát?

Ať tak či onak, když dárek k 50. narozeninám pro ni bude více personalizovaný, bude ještě luxusnější. Potřebujete inspiraci? Zlaté kimono s vyšitým jménem je dokonalým dárkem pro ženu, která chce relaxovat ve vaně nebo v lázních. A co třeba prkénko na sýr pro ženu, která má ráda víno a dobré jídlo? Šperky jsou také vždy dobrou volbou pro luxus. Nechte její jméno vyrýt na náhrdelník nebo náramek.

Které dárky k 50. narozeninám pro maminku existují?

Má vaše maminka narozeniny a vy chcete darovat něco opravdu speciálního, co bude osobní a nezapomenutelné? Jako dárek k 50. narozeninám by vaše maminka jistě ocenila příjemnou fleecovou deku s vaší společnou fotografií, třeba s fotografií z dětství nebo s momentkou, která je vám oběma drahá.

Pravděpodobně víte, co má vaše maminka nejraději. Pokud je na běžecké trati první, vyberte si láhev na vodu s fotografií nebo jejím jménem. Je vaše maminka gurmánka, která vaří, peče a pořádá večeře? Perfektním dárkem budou personalizovaná prkénka na krájení, mlýnky na sůl a pepř s jejím jménem nebo třeba zástěra s fotografií.

Má ráda lahev vína nebo sklenku whisky na večer? Pak se podívejte na nabídku personalizovaných nápojů!

Dárek k 50. narozeninám: šperky, které ji vykouzlí úsměv

Existuje spousta krásných, moderních a stylových šperků, které můžete své mamince darovat. Přívěsek s vyrytou fotografií bude vzpomínkou na celý život. Pokud má vaše maminka ráda náramky, vyryjte její jméno a datum narození na stylový náramek a darujte ho.

Kovový, stříbrný nebo kožený záleží na vkusu vaší maminky. Náhrdelník, náramek nebo hodinky? S YourSurprise můžete stylové přívěsky ve tvaru srdce nebo čtverce personalizovat jménem nebo fotografií. Co si vyberete, záleží samozřejmě na tom, kdo je žena, která slaví padesátku. O výběru šperku rozhodne vaše maminka, partnerka, sestra nebo kolegyně.

Co darovat padesátileté ženě, která má zdánlivě všechno?

Zdá se, že někteří lidé už všechno mají a vybrat pro ně dárek může být docela náročné! My však máme řešení, které ji nejen překvapí, ale také jí dá najevo, jak moc si jí vážíme: osobní dárek k 50. narozeninám pro ni!

Zde je několik nápadů, jak ji oslavit:

 • Sklenička na víno s vlastním gravírováním pro zvláštní příležitosti, při kterých je třeba připít
 • Čokoládou nikdy nic nezkazíte! Tím spíš, když k ní přidáte fotografii nebo speciální narozeninové přání
 • Měkký a útulný župan s vyšitým jménem
 • Servírovací tác s fotografií výjimečného okamžiku, který jste spolu prožili
 • Taška s potiskem na její nákupy
 • Osobní plátno s potiskem fotografie