Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Plánujete tajného Ježíška? Objevte všechny naše tipy, jak překvapit přátele a kolegy, a prohlédněte si naši nabídku speciálních dárků!

150 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 150 dárků

Nápady a tipy na dárky pro Tajného Santu

O Vánocích je všechno kouzelnější, všechny ty ozdoby, světýlka, chutné jídlo a dárky. Vánoce jsou také časem společné zábavy, pořádání aktivit s rodinou a přáteli a vánoční nálady.

Jednou z takových aktivit, která je oblíbená po celém světě, je Tajný Santa (nebo Tajný Ježíšek), což je ideální příležitost ke společné zábavě a výměně vánočních dárků.

Co je Tajný Santa?

Uspořádání akce Tajný Santa znamená, že každý, kdo se zapojí, dostane dárek od jiného člena skupiny, často anonymně. Každá osoba musí dárek předat osobě, která jí byla přidělena, aniž by předem prozradila své jméno. Jména lze losovat tradičním způsobem, tedy napsáním na papírek a vytažením z klobouku nebo misky, nebo je lze domluvit online. Existuje mnoho bezplatných webových stránek, které tuto službu nabízejí.

Tipy pro uspořádání Tajného Santu

Tajný Santa je zábavná aktivita pro všechny věkové kategorie a je snadné ji zorganizovat, i když je dobré přijmout několik opatření, aby vše proběhlo hladce. Máme pro vás několik tipů:

 1. Stanovte si rozpočet: Samozřejmě nechcete, aby se na vaší akci někdo cítil trapně nebo nepříjemně. Pokud předem stanovíte maximální rozpočet, zabráníte tomu, aby to lidé přehnali, a umožníte každému najít dárek v rámci svých možností.
 2. Mluvte o svých zájmech: Může se stát, že ne všichni ve skupině se dobře znají. Vybrat dárek není nikdy snadné, zejména pokud nemáte představu o něčích preferencích. Požádejte účastníky, aby uvedli několik návrhů na typ dárku, který by chtěli dostat, spolu s jejich jménem.
 3. Uspořádejte společnou akci na rozbalování dárků: zábavnou částí je samozřejmě rozbalování dárků. Shromážděte účastníky v jeden večer, aby společně rozbalili dárky a připili si na Vánoce. Pokud nemáte možnost uspořádat akci naživo, udělejte ji online!
 4. Nakupte dárky včas: Při podobných akcích se může snadno stát, že zapomenete na čas a budete muset shánět dárky na poslední chvíli. Abyste měli jistotu, že každý dostane svůj dárek včas, stanovte jasné datum, do kdy má být dárek doručen osobě, jejíž jméno bylo vylosováno.
 5. Bavte se! Nezapomeňte, že nejdůležitější je zábava. Neberte to příliš vážně a nestresujte se hledáním dokonalého dárku.

Nápady na dárky šetrné k rozpočtu

Pokud máte menší rozpočet, může být složité najít skvělý dárek pro Tajného Santu. Níže uvádíme několik nápadů na dárky, které by vám mohly pomoci. Ve společnosti YourSurprise jsou naše dárky personalizované, což znamená, že jsou šité na míru obdarovanému, což mu umožňuje ukázat, že jste do dárku vložili myšlenku a úsilí.

Tajný Santa v kanceláři

Tajný Santa je aktivita, kterou lze v kanceláři velmi dobře zorganizovat a která může být zábavným způsobem, jak si navzájem popřát veselé Vánoce. Pravidla Tajného Santy v kanceláři jsou stejná, i když můžete vytvořit variace, aby byla akce ještě zábavnější. Můžete například požádat kolegy, aby po rozbalení dárku uhodli jméno Tajného Santy, nebo přidat kartičku s básničkou o obdarovaném. Tajný Santa je ideální příležitostí, jak dát kolegy dohromady a pobavit se. Malý tip: pokud má vaše kancelář hodně zaměstnanců, rozdělte kolegy do menších týmů, abyste předešli přílišnému chaosu.

Pokud organizujete Tajného Santu pro kancelář, uvědomte si, že ne všichni mají stejné finanční možnosti. Udržujte rozpočet menší a dostupný pro všechny!

Nápady na dárky pro Tajného Santu s omezeným rozpočtem

Najít skvělý dárek pro Tajného Santu s menším rozpočtem může být složité, proto jsme níže uvedli několik nápadů na dárky, které by vám mohly pomoci. Naše dárky v YourSurprise jsou personalizované, což znamená, že jsou šité na míru obdarovanému. Ideální způsob, jak mu ukázat, že jste do dárku vložili myšlenku a úsilí, aniž byste utratili všechny své úspory!

 • Zábavná vánoční ozdoba s fotografií
 • Personalizovaný přívěsek na klíče
 • Gravírovaná sklenice na víno s jejich jménem nebo jiným textem
 • Bonboniéra s lahodnou čokoládou
 • Hrnek na kávu s fotografií nebo textem
 • Personalizovaný zápisník

Organizace Tajného Santy v kanceláři: průvodce krok za krokem

Jak hladce a úspěšně zorganizovat akci Secret Santa v kanceláři? Zde je jednoduchý průvodce krok za krokem, který vám pomůže:

 • Dohodněte se na rozpočtu: Než se rozhodnete pro cokoli dalšího, stanovte rozpočet, který si všichni účastníci mohou pohodlně dovolit. Nejde o cenovku, ale o nápad.
 • Stanovte datum: Vyberte datum výměny dárků s dostatečným předstihem. Všichni tak budou mít dostatek času na nákup dárků. Nezapomeňte posílat upomínky!
 • Vylosujte jména: Napište jména všech účastníků na lístečky a nechte každého vylosovat jméno z klobouku. Vylosované jméno je jméno osoby, které koupíte dárek. Nezapomeňte, že jde o tajemství! Pokud to nechcete dělat "postaru", existují také webové stránky, které to mohou udělat za vás.
 • Vyhlášení pravidel: Ujistěte se, že všichni rozumí pravidlům výměny tajného Santy. Může jít o jednoduchá pravidla jako "žádné špehování" nebo o něco zábavnějšího, například napsání básničky o obdarovaném, která se bude hodit k dárku.
 • Velké odhalení: Ve vybraný den se všichni sejdou k výměně dárků. Můžete požádat kolegy, aby po rozbalení dárků uhodli svého tajného Santu, čímž obdarovávání získá další náboj.

Vtipné dárky pro kolegy při Tajném Santovi

Tajný Santa, dlouholetá tradice na mnoha pracovištích, by měl být plný zábavy! Jak lépe vnést do kanceláře během svátků smích než vtipnými, personalizovanými dárky pro kolegy v práci?

Zde je několik zábavných nápadů:

 • Osobní hrnek na kávu: Chcete, aby se váš kolega každé ráno usmíval? Zvažte hrnek na kávu s vtipným citátem nebo interním vtipem z kanceláře. Můžete zvolit kouzelný hrnek, aby se vtip objevil jako překvapení, když si do hrnku nalijí horký nápoj!
 • Kancelářské potřeby na míru: ideální pro puntičkáře, kteří mají rádi pořádek. Personalizujte psací potřeby s humorným nádechem, například zápisník s jeho jménem a roztomilým textem: "Bobovy geniální nápady (většinou o kávě)".
 • Personalizovaná podložka pod myš: Podložka pod myš s osobním motivem může vašemu technicky zdatnému kolegovi dodat pocit, že jeho pracovní prostor je více jeho vlastní. Třeba ji personalizujte památeční skupinovou fotografií nebo technickým vtipem, kterému porozumí jen on.
 • Sněhová koule s fotografií: Takový okouzlující dárek! Přizpůsobte sněhovou kouli svému kolegovi oblíbenou fotografií a dodejte jeho pracovnímu stolu sváteční atmosféru.
 • Ponožky s fotografií: Ponožky s fotografií mohou být nezapomenutelným a vtipným dárkem. Vyberte fotografii, která kolegu potěší pokaždé, když ji uvidí, ať už je to skupinová fotka, milovaný domácí mazlíček nebo vtipný obličej!

To je jen několik nápadů, kterými můžete začít. Možnosti jsou nekonečné, pokud jde o personalizované vtipné dárky pro Tajného Santu. Tak proč nepustit uzdu fantazii a nedat kolegům dárek, který je rozesměje.

Dárky od Tajného Santu pro vašeho šéfa

Ale ne! Vytáhli jste si svého šéfa na Tajného Santu a nevíte co mu dát? Výběr dárků k Tajnému Santovi pro vašeho šéfa může být trochu náročný. Chcete, aby byly profesionální, ale zároveň promyšlené a osobní. Pokud si se svým šéfem nejste nijak zvlášť blízcí, zvolte jednodušší dárek,například kancelářský doplněk, jako je podložka pod myš, poznámkový blok nebo personalizované pero. Dalšími skvělými dárky jsou personalizovaný hrnek, termoska nebo personalizovaná láhev na vodu. Vídáte je často, jak si odpoledne pochutnávají na svačině? V tom případě se rozhodněte pro tyčinku s lahodnou čokoládou!