• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Přizpůsobená čepice

Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 211 recenze
Elizaveta
na 07-04-21

"Thanks a lot to Guillaume from service clients yoursurprise.fr who arranged the corrected glass for .."

10 / 10
Marcela
na 05-04-21

"Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi příjemně překvapená. Komunikace naprosto perfektní :) Měli jsme.."

10 / 10
Jiří
na 05-04-21

"Jednoduché objednání Rychlé zpracování a výroba Rychlé odeslání Super kvalita "

10 / 10

Přizpůsobená čepice

Během chladných dní není nic lepšího než stylová teplá čepice. Vlastní čepice může být ještě stylovější, pokud je personalizovaná vlastním jménem nebo originálním textem!

Vyšívaná čepice

Chceš mít na čepici vyšité jméno nebo text dle vlastního výběru? Vyber si z červené, šedé, světlemodré nebo tmavomodré čepice, přidej až 12 znaků a vyberte si z různých typů písma.

Čepice s potiskem

Součástí našeho sortimentu jsou i potištěné čepice. V našem online editoru si můžeš přidat až 20 znaků a vybrat si z různých vzorů, jako například motýl, květina, koruna, srdce nebo hvězdy. Čepice s potiskem jsou k dispozici v červené, černé, tmavomodré a šedé barvě.

Personalizovaná dětská čepice

Pokud hledáš zábavný dárek pro miminka nebo chceš oznámit své těhotenství originálním způsobem, naše roztomilé dětské čepice nemusejí být špatným nápadem. Přidej název podle vlastního výběru a vyberte si z roztomilých vzorů, jako je oblak, jednorožec, srdce, slon, sova, panda, auto, lev, medvěd, velryba nebo koruna. Naše roztomilé dětské čepice jsou k dispozici ve světle růžové, fuchsiové, světle modré, tmavomodré, šedé a bílé barvě.

Ručně personalizované v Zierikzee

Osobně personalizovat vaše čepice nebo klobouky v Zierikzee, Holandsku. Na vyšívání nebo potisk používáme speciální stroje, a naši pracovníci produkují dárky s velkou péčí a pozornosťou.Veríme v to, že dárky jsou dokonalým způsobem, jak ukázat jako velmi Vám na někom záleží, a proto do vytváření našich darů vkládáme hodně lásky. Nazýváme to "Umění dávat" - The art of giving.