Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-05-22

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-05-22

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-05-22

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Oznámení těhotenství zábavným a originálním způsobem

Je to potvrzeno: jste v očekávání! Kolem osmého týdne už můžete mít ultrazvuk a poprvé vidět své miminko. Nechat si tuto úžasnou zprávu pro sebe je pro budoucí rodiče velmi těžké, takže brzy ji lze řeknete rodině a přátelům. Mnoho lidí s oznámením čeká, dokud neuplyne prvních 12 týdnů, ale pak těhotenství oznámí opravdu pořádně! Řekněte to v práci nebo i sousedům, podělte se o radost se všemi.

Mnozí rodiče se rozhodnou oznámit těhotenství originální. Personalizovaný dárek obsahující například fotografii a / nebo milý text. YourSurprise nabízí širokou škálu zábavných dárků, kterých si můžete personalizovat. Jakým lepším způsobem dát rodičům vědět, že budou prarodiče, než přizpůsobeným dětským body?

Perfektní dárky pro oznámení těhotenství

Oznámení těhotenství se dotkne každého, kdo má uši. Pokud jste podstoupili ultrazvukové vyšetření a máte fotografii, nechte ji vytisknout na dárek a dejte ji někomu, s kým chcete velkou novinu sdílet speciální. Body, dudlíky a skládačky jsou populární volby.

Sestavení dárkové sady

Pokud to opravdu chcete pojmout ve velkém stylu, sestavte zábavný dárkový set pro prarodičů, tety a strýcové. Můžete přidat přizpůsobenou dřevěnou kartu a dudlík s textem dle svého výběru. Dejte je do pěkné krabice a nechte je dárek rozbalit! A vy pak jen sledujte to překvapení, když ho otevřou.

Jak to říct starým rodičům, přátelům a rodině zábavným způsobem

Pokud má dítě staršího bratra nebo sestru, dejte jim na návštěvu rodiny nebo přátel tričko, na kterém bude napsáno, že budou starším bratrem nebo sestrou. Posaďte se a sledujte, který z vašich blízkých si toho všimne jako první!

Tip: Personalizované body s fotografií a jménem

Každý ví, že body je typické dětské oblečení. Díky tomu jde o perfektní způsob, jak oznámit těhotenství. Vyberte nejmenší velikost a unisex barvu, jako je oranžová, červená, bílá nebo zelená. Přidejte přizpůsobení dle vašeho výběru a nezapomeňte, pro koho je dárek určen. Každý příjemce bude určitě velmi překvapen!

Tip: Otevírací fotorámeček s fotkou a textem

Krásné fotky si zaslouží skvělou prezentaci. Můžete toho dosáhnout pomocí otevíracího fotorámečku YourSurprise, který je ideální na skříňku, parapet nebo stůl. Je to fantastická alternativa k běžnému fotorámečku. Přidejte do některého z návrhů svou ultrazvukovou snímek a osobní text, například "Těšíme se na tebe" nebo "Nespěchej, miláčku". Hlásání těhotenství tímto způsobem může být mimořádně jedinečné, když přidáte i datum.

Tip: Pohlednice pro celou rodinu

Chcete-li celé své rodině a přátelům sdělit šťastnou zprávu najednou, nechte pro každého připravit osobní blahopřání s ultrazvukovou snímkem a správou. YourSurprise nabízí různé blahopřání a pohlednice. Pokud ultrazvukovou snímek ukazovat nechcete, máme na výběr mnoho zábavných designů.